Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Офіційного спостерігача побив водій таксі, який агітував за Вілкула

Офіційного спостерігача побив водій таксі, який агітував за Вілкула

Офіційного спостерігача побив водій таксі, який агітував за Вілкула

Офіційний спостерігач ГО «Дніпропетровська громадянська мережа ОПОРА» намагався взяти коментар у водія таксі, який розмістив на своєму авто агітаційний матеріал. Водій почав лаятись, побив спостерігача і намагався втекти.

Порушення Закону «Про місцеві вибори» водії таксі і правоохоронці відверто ігнорували всю виборчу компанію. Складено кілька заяв на порушення п.6 частина 9 статті 60 Закону «Про місцеві вибори». Але сьогодні, в останній день для агітації, побили офіційного спостерігача ГО «Дніпропетровська громадянська мережа ОПОРА» - Антон Кравченко, який запитав у водія, чи він знає, що порушує Закон «Про місцеві вибори». Таксист облаяв його і намагався втекти. Антон Кравченко повідомив, що є офіційним спостерігачем за виборами, зараз викликає поліцію і буде складати протокол про порушення. Розлючений водій, вийшов з машини і вдарив Кравченка головою в обличчя. Під час сутички було багато свідків. Це відбувалось прямо на платформі автовокзалу. Люди намагались заспокоїти водія, і він почав тікати на своєму таксі, але Антон Кравченко став у нього на шляху і таксист наїхав на нього. На шляху у таксиста «агітатора» став автомобіль Антона Кравченка. Таксист вийшов з авто і поспіхом почав здирати агітацію за Юрія Вілкула.

На виклик приїхала поліція, швидка допомога і ДАІ. Складено Заяву про напад на офіційного спостерігача та перешкоджання його діяльності. Поліція також відібрала пояснення у таксиста і офіційного спостерігача; акт на порушення Закону «Про місцеві вибори». Працівники ДАІ зафіксували ДТП. І швидка забрала Антона Кравченка для детального огляду.

Нагадаємо, що згідно з п. 6 ч. 9 ст. 60 Закону України «Про місцеві вибори» забороняється розміщувати носії політичної реклами на зовнішній поверхні та всередині транспортних засобів громадського користування, у тому числі таксі, у приміщеннях та на будівлях станцій метрополітену, автобусних та залізничних вокзалів, портів та аеропортів. За розміщення політичної реклами в заборонених місцях передбачена адміністративна відповідальність відповідно до ч. 1 ст. 212-14 Кодексу України про адміністративні правопорушення.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org