Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Окреме доручення Попова - чи бути вирішенню проблем ОСББ?

Окреме доручення Попова - чи бути вирішенню проблем ОСББ?

Окреме доручення Попова - чи бути вирішенню проблем ОСББ?

Весь минулий рік Громадянська мережа ОПОРА активно брала участь в роботі Координаційної ради з питаньсприяння розвитку ОСББ в місті Києві, хоча за весь час роботи ради було проведено одне засідання. а після структурних та зміни керівника Координаційної ради голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов підписав окреме доручення розписане на Новицького Д. Ю., Репіка В. М., Петрука В. І., Костюренка Т. М. на контроль Безносика О. С.

В дорученні зокрема йдеться Департаменту житлово-комунальної інфраструктури « при формуванні проекту бюджету на 2013 рік в установленому порядку включити до бюджетного запиту потребу в коштах на: фінансування Програми по ремонту будиків ОСББ; проведення агітаційно-роз’яснювальної роботи по проблемах ОСББ; навчання голів та бухгалтерів ОСББ».

Головному фінансовому управлінню разом з Головним управлінням земельних ресурсів за поданням Департаменту житлово-комунальної інфраструктури підготувати проект рішення Київради про звільнення ОСББ від сплати земельного податку на 2013 рік.

Головному управлінню земельних ресурсів внести зміни в порядок подання документів до Міського дозвільного центру на оформлення прибудинкової території, надати голові Київської міської державної адміністрації пропозиції щодо зменшення вартості робіт по виготовленню землевпорядної документації.

Головному управлінню праці та соціального захисту населення проводити відшкодування пільг та субсидій споживачам, що мекають в будинках ОСББ у відповідності з затвердженим на загальних зборах ОСББ розміром внесків на утримання будинку і прибудинкової території з урахуванням роз’яснень, наданих листом Мінрегіону від 30 листопада 2012 року № 7/10-19373.

Саме доручення своїм змістомможе сприяти розвитку ОСББ та вирішити багато проблем, але зважаючи на українські реалії ще рано радіти. Адже доручень та розпоряджень різних відомств та міністерств за всю історію розвитку ОСББ було багато – тільки б вони виконувались. Але не будемо скептиками і віритимемо, що це доручення це не таке собі «па» від Олександра Попова.

Повний текст доручення okreme_doruchenna_KMDA.pdf

Детальніше:
Тетяна Бойко,
координатор житлово-комунальних програм ГМ ОПОРА


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org