Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Окружна виборча комісія №37 працюватиме з ускладненнями

Окружна виборча комісія №37 працюватиме з ускладненнями

Окружна виборча комісія №37 працюватиме з ускладненнями

19 вересня уповноваженою особою «ОПОРИ» на ОВК №37 (м. Кривий Ріг) були зроблені подання для реєстрації громадських спостерігачів.

Довіреною особою «ОПОРИ» на ОВК №37 був наданий повний пакет документів для реєстрації спостерігачів. Виявилось, що голова ОВК не володіє знанням Закону про вибори та процедурними нормами. Так, голова комісії Тетяна Ткаченко (Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»), наполягала на завіреній копії довіреності, яка повинна була б лишитися у членів комісії. Статтею Закону України не передбачена подібна процедура. В результаті роз’яснення спостерігачами «ОПОРИ» Закону України, Т. Ткаченко все ж таки вирішила обмежитись звичайною копією цього документу.

Подання були прийняті на розгляд комісією. Але, головуючий склад завчасно попередив про труднощі, які ймовірно виникнуть при наданні посвідчень спостерігачам. «Системні адміністратори почнуть працювати тільки через три дні, система «Вибори» поки не працює, бланки для посвідчень, також відсутні», - повідомила Т. Ткаченко

Згідно статті 78 п.8 Закону України про вибори народних депутатів: Окружна виборча комісія здійснює реєстрацію офіційних спостерігачів у відповідному одномандатному окрузі та видає їм посвідчення за формою, встановленою ЦВК, не пізніше наступного дня після внесення подання. 

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org