Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Оксамитна Наталя Василівна

Оксамитна Наталя Василівна

Оксамитна Наталя Василівна
Одномандатний виборчий округ 33
Висування Радикальна Партія Олега Ляшка
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-20830 від 23.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1267 від 28.09.2014
Відомості про кандидата народилася 29 сiчня 1956 року в селі Кам’янка Апостолівського району Дніпропетровської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, державний нотаріус, Криворізька філія державного нотаріального архіву в Дніпропетровській області, безпартійнa, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Радикальна Партія Олега Ляшка.

ПРОГРАМА

кандидата у народні депутати України

від Радикальної партії Олега Ляшка

по одномандатному виборчому округу № 33

Оксамитної Н.В.

Я балотуюсь до парламенту  по мажоритарному округу, тому що  переконана – мажоритарна система, коли окремий депутат є представником громади, коли він зобов’язанний вирішувати основні проблеми жителів певного округу може надати нашій країні значного поштовху у її  економічному та суспільно-політичному розвитку.

Розділяючи невдоволення своїх земляків, хочу змінити сутність української влади, яка за Конституцією належить народу.  Переконана, у владних інституціях держави не повинно бути суто політичних інтересів, вузько політичних рішень, повинні бути загальнодержавні інтереси, які враховують потреби кожного громадянина.

Разом з вами буду добиватися:

1. Забезпечення державного контролю за формуванням та застосуванням тарифів на послуги монополістів-постачальників електроенергії, газу та води для населення.

2. Скасування змін до Пенсійної реформи, поновлення віку виходу на пенсію чоловікам в 60 років, жінкам – в 55.

3. Закріплення обов’язку держави  щодо забезпечення роботою на перші три роки молодих спеціалістів, які закінчили навчальні заклади за держзамовленням. В цілому - впровадження державної програми, яка економічно зацікавить роботодавців  брати на роботу молодих спеціалістів.

4. Внесення змін до Податкового кодексу, запропонованих організаціями підприємців по  мінімізації адміністративних утисків.

5. Внесення змін в законодавство щодо механізму відкликання депутата Верховної Ради, який не виправдав сподівань виборців.

6. Скасування пільг чиновників, недоторканості народних депутатів  та суддів.  

Це тільки короткий перелік того, що я планую зробити як депутат Верховної Ради. Я йду в парламент не задля політики, а для вирішення проблем нашої області, моїх земляків,  для того щоб наше спільне життя було гідним наших можливостей, наших здібностей та наших очікувань. Проте невирішений конфлікт на Сході України може порушити наші плани, надії. Тому скажемо «Ні» перемир’ю за рахунок суверенітету нашої Батьківщини! © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org