Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Олександр Вілкул балатуватиметься до Верховної Ради, не дивлячись на застереження Люстраційного комітету

Олександр Вілкул балатуватиметься до Верховної Ради, не дивлячись на застереження Люстраційного комітету

Олександр Вілкул балатуватиметься до Верховної Ради, не дивлячись на застереження Люстраційного комітету

На офіційному сайті Люстраційного «Чорного комітету» Дніпропетровської області було опубліковане звернення до Олександра Вілкула, колишнього губернатора області і колишнього віце-прем’єра України. У листі з відкритою неприязню йдеться про справи, за які О. Вілкулу треба понести відповідальність і закликами не балатуватись на виборах народних депутатів. З такими ж словами члени люстраційного комітету звертаються до всіх членів Партії регіонів: «Сегодня каждый из вас стремится выстроить хитроумные комбинации и сыграть «по-новому». Не тратьте деньги напрасно на выборы – это не поможет» (http://lkd.com.ua/articles/vilkul).

Та незважаючи на подібні звинувачення і застереження О.Вілкул, все ж заявив про свій наймір балатуватися до Верховної Ради України як один з лідерів Опозиційного блоку. Про своє рішення він повідомив на власному офіційному сайті (http://www.vilkul.ua/news/oppozitsionniy-blok-obnarodoval-politicheskuyu-platformu-i-spisok).

Основними своїми завданнями Опозиційний блок вважає не дати владі зруйнувати країну, та захистити жителів південного сходу.

У Дніпропетровській області вже починає з’являтися зовнішня реклама блоку, поки, у вигляді бордів.

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org