Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Намети та друковані матеріали від ймовірного кандидата Ольги Бабенко

Намети та друковані матеріали від ймовірного кандидата Ольги Бабенко

Намети та друковані матеріали від ймовірного кандидата Ольги Бабенко

Депутат від ГО «За рідне місто», а у минулому депутат від «Батьківщини», Ольга Бабенко, веде активні дії з ознаками агітації. Містом встановлено намети з яких розповсюджують газету «У твоєму місті» з запрошенням до громадської приймальні депутатів ГО «За рідне місто».

28 лютого містом встановили кілька агітаційних наметів О. Бабенко та ГО «За рідне місто» з яких запрошують до районної приймальні громадян, та розповсюджують газету «У твоєму місті». У газеті йдеться тільки про діяльність ГО «За рідне місто».

На сьогодні О. Бабенко не є зареєстрованим кандидатом на посаду Криворізького міського голови. Взяти в неї офіційний коментар поки не вдалось, та в агітаційних наметах відповідають, що це просто запрошення до громадських приймальнь і це не є агітацією.

ОПОРА нагадує, що на виборах 25 жовтня 2015 року Ольга Бабенко балотувалась на посаду міського голови Кривого Рогу від ВО «Батьківщина», набравши в першому турі близько 8% голосів. Та ВО «Батьківщина» набрали достатню кількість голосів для отримання місць в міській раді Кривого Рогу. Під час скандалів, які відбувались після другого туру виборів мера – Ольга Бабенко одна з перших зробила заяву від криворізької «Батьківщини» про те, що вибори пройшли чесно  та без порушень, і звернулась до інших політичних сил з проханням не розхитувати ситуацію у місті. Та вже після першої сесії міськради, на якій було Юрія Вілкула оголошено Криворізьким міським головою, ВО «Батьківщина» зробили гучну заяву про те, що О. Бабенко знімають з посади голови криворізького осередку і розпускають фракцію, та виключають з партії всіх членів, які були присутні на цій сесії. В цей же день, та з тих же причин, Олег Ляшко виключає своїх членів з Криворізької Радикальної партії Олега Ляшка.

Згодом, Бабенко В. О. створює громадське об’єднання «За рідне місто» та засновує у місті кілька громадських приймальнь.  © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org