Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » ОПОРІ відмовили в реєстрації офіційних спостерігачів (оновлено)

ОПОРІ відмовили в реєстрації офіційних спостерігачів (оновлено)

ОПОРІ відмовили в реєстрації офіційних спостерігачів (оновлено)

23 жовтня член ОВК №95 (з центром у м. Ірпінь Київської області) повідомив про те, що подання Громадської мережі ОПОРА про реєстрацію офіційного спостерігача на даному окрузі було відхилено.

Причиною відмови є те, що особа, яка має довіреність від керівника ОПОРИ, разом з поданням залишив членам ОВК копію доручення, а не оригінал.  Хоча спершу довірена особа пред’явила оригінал документу.

Стаття 78 Закону України «Про вибори народних депутатів» не передбачає обов’язку надавати довіреність, незалежно від того, оригінал це чи копія.

Вже були випадки, коли Центральна виборча комісія скасовувала постанови ОВК щодо відмови в реєстрації. Проте наразі залишається недостатньо часу для подібної процедури.

Наразі уповноважена особа Громадської мережі ОПОРА перебуває в ОВК і очікує постанову про відмову, яку має написати секретар комісії. Телефоном координатору виборчих програм Ользі Айвазовській секретар не змогла обґрунтувати причину відмови. На звістку про те, що представники ОПОРИ, заручившись підтримкою тележурналістів, найближчим часом приїдуть в Ірпінь, секретар відреагувала дивно: «Я сьогодні гарно виглядаю».

Станом на 18-ту годину Громадянська мережа отримала постанову ОВ№95.

Це вже не вперше, коли ОПОРІ члени ОВК намагаються перешкодити в реєстрації спостерігачів. Сьогодні ОПОРА звертатиметься до суду для оскарження вищезазначеної постанови.

© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org