Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » ОПОРА роз'яснила павлоградцям шляхи економії електроенергії напередодні підвищення тарифів

ОПОРА роз'яснила павлоградцям шляхи економії електроенергії напередодні підвищення тарифів

ОПОРА роз'яснила павлоградцям шляхи економії електроенергії напередодні підвищення тарифів

Нещодавно у Павлограді відбулася зустріч депутата міської ради Едуарда Станька з мешканцями міста. Основними темами обговорень були загальний стан міста, а також нагальні проблеми мешканців.

Враховуючи актуальну потребу жителів Павлограда у тому, аби без особливих проблем як для власного гаманця, так і для комфорту, перезимувати прийдешні холоди, представники Громадянської мережі ОПОРА в ході зустрічі провели роз'яснювальну кампанію для павлоградців з цього приводу.

Іларіон Власенко – активіст ОПОРИ – розповів аудиторії про ряд механізмів, яких слід дотримуватися для збереження енергоресурсів. Нагадав присутнім про способи енергозаощадження у використанні побутової техніки. Він  зазначив: «Від 1 вересня знову піднімаються тарифи на електроенергію, тому варто вже сьогодні подумати про зміну звичок у її споживанні».

Про доцільність впровадження енергозберігаючих технологій, а також можливість реалізації спільно з мешканцями свого будинку енергомодифікаційних проектів, які зараз набирають популярності в зв’язку з непростою енергетичною ситуацією в країні, розказав місцевий  координатор житлово-комунальних програм Вадим Головченко.  Він повідомив про держпрограму з енергозбереження, яку зокрема передбачено  для багатоповерхівок. Ця программа передбачає відшкодування 40% тіла кредиту на придбання енергоефективних матеріалів та обладнання для ОСББ.

Також експерт ОПОРИ пояснив, що утеплення стін, встановлення приладів обліку тепла, заміна дерев’яних вікон на енергозберігаючі дасть велику економію тепла, а за рахунок цього, і грошей, що йдуть на оплату комунальних послуг.

Вадим Головченко підкреслив: «Енергозбереження – це важлива складова заощадження сімейних коштів. На тлі підвищення вартості комуналки, нехтувати цією складовою не слід. Адже збереженні гроші – це, в певній мірі, зароблені гроші».

Під час інформаційної зустрічі слухачі отримали від волонтерів ОПОРИ довідкові буклети та плакати щодо енергоощадності у побуті. Всі ці матеріали було підготовлено в рамках Проекту  USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

 

За коментарями звертайтесь:

місцевий координатор житлово-комунальних програм

Громадянської мережі ОПОРА

Вадим Головченко

тел: +38 067 850 65 92© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org