Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » ОПОРА запрошує мешканців Дніпропетровська до участі в Днях сталої енергії

ОПОРА запрошує мешканців Дніпропетровська до участі в Днях сталої енергії

ОПОРА запрошує мешканців Дніпропетровська до участі в Днях сталої енергії

Активісти Громадянської мережі ОПОРА запрошують дніпропетровців долучитись до проведення Днів сталої енергії, що пройдуть у місті з 9 по 12 вересня. Мешканцям, політикам і представникам бізнесу пропонують замислитись над перспективами виробництва і споживання енергії у себе в місті та у світі.

Громадянська мережа ОПОРА проводитиме інформаційні заходи щодо сучасних способів ефективнішого використання енергії. 3 9 по 12 вересня на Європейській площі волонтери проводитимуть роз’яснювальну роботу з питань підвищення енергоефективності та енергозбереження. Роздаватимуть довідкові постери підготовлені в рамках Проекту  USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».

Для того, щоб кожен міг внести свою частку у зменшення викидів вуглецю в атмосферне повітря, 9 вересня активісти пропонують всім автолюбителям залишити свої автівки та пересісти на велосипеди, або влаштувати прогулянки під блакитним небом, і цим самим протидіяти глобальним змінам клімату.

Представників місцевої влади Громадянська мережа ОПОРА запрошує відмовитися від службового транспорту і проїхатись загальноміським. При цьому провести час у дорогоцінному спілкуванні зі звичайними громадянами, дізнатись про їхні проблеми та потреби особисто.

10 та 11 вересня активісти проведуть ряд інформаційних зустрічей у дошкільних та навчальних закладах, під час яких розкажуть дітям про прості кроки збереження світла і тепла.

«Ми будемо підвищувати поінформованість міської громади стосовно суті ідеї та механізмів енергозбереження. Тим самим сприятимемо утвердженню в масовій свідомості переконань про доцільність та ефективність впровадження енергозберігаючих технологій, а також зміни в моделі споживчої поведінки. Це стане корисним для енергетичної ситуації в країні та природного довкілля», – зазначив місцевий координатор житлово-комунальних програм Громадянської мережі ОПОРА Вадим Головченко.

 

 

За коментарями звертайтесь:

місцевий координатор житлово-комунальних програм

Громадянської мережі ОПОРА

Вадим Головченко

тел: +38 067 850 65 92

 © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org