Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Опозиція вдається до хитрощів

Опозиція вдається до хитрощів

Опозиція вдається до хитрощів

Біл-борди без вихідних даних, або такі, які відносяться до прихованої агітації, з’явилися в містах Дніпропетровської області

Об’єднана опозиція, комуністи, нашоукраїнці та партія «Україна – Вперед» на фоні своєї млявої агітаційної кампаніїкористуються ще й забороненими прийомами. Так, на в’їзді до міста Дніпродзержинська з’явився біл-борд з рекламою партії «Наша Україна». Спостерігачі ОПОРИ зазначають, що в області більше ніде не зустрічали біл-бордів цієї партії, але і цей єдиний рекламний щит працює з порушенням правил ведення агітації – він не містить інформації про замовника послуги, і про наклад плакатів.

Так само без вихідних даних розміщено й плакати об’єднаної опозиції та партії «Україна – Вперед». До того ж, ці плакати не мають ні в тексті повідомлення, а ні окремо назви політичної сили, яку представляють. Про назви партій, які рекламуються на біл-бордах, говорять знайомі символіка і гасла.

Ще один унікальний в своєму роді біл-борд рекламує кандидата-мажоритарника від комуністів Сергія Храпова. Храпов – єдиний кандидат, якого в Дніпропетровській області КПУ виставила на показ на біл-борді. Але й цей єдиний плакат не містить вихідних даних.

Партія «Удар» також не упускає можливості пропіаритись в будь-який спосіб. Білборд із зображенням, де кулак пробиває кам’яну стіну, розміщено в Дніпродзержинську. Цей плакат теж не має назви партії і вихідних даних. Олена Васильченко, керівник обласного штабу ударівців, розповіла, що розміщенням партійної реклами на щитах займається республіканський штаб «Удару», і що вона до подібної агітації не має жодного відношення. 

© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org