Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » ОСББ пообіцяли забезпечити соціальною управляючою компанією

ОСББ пообіцяли забезпечити соціальною управляючою компанією

ОСББ пообіцяли забезпечити соціальною управляючою компанією

Нещодавно у Дніпропетровську відбулась  прес-конференція всеукраїнської організації  «Громадська сила» з приводу  повномасштабної реформи ЖКГ, яку й розпочали її активісти. Під час заходу  лідер ВГО Загід Краснов повідомив, що одним з видів допомоги для новостворених ОСББ буде забезпечення всіх потребуючих  соціальною управляючою компанією. Вона  буде проводити всі роботи з утримання та обслуговування будинку з нульовою рентабельністю, тобто працюватиме без прибутку. Багатьох громадян зацікавила ця пропозиція, і щоб з’ясувати  деталі її реалізації  кореспондент Громадянської мережі ОПОРА поспілкувалась із  Катериною Збарською, представником ВГО «Громадська сила».

Вона пояснила яким чином активісти допомагатимуть мешканцям багатоповерхівок. «По-перше, ми залучили для практичної консультації і підтримки об’єднань  кваліфікованих та досвідчених управлінців ОСББ, які є членами нашої організації. По-друге, компанія буде надавати абсолютно всі послуги, що стосуються комуналки без прибутку, тобто оплата роботи її  працівникам буде найнижчою на ринку обслуговування. Це дасть  можливість мешканцям максимально використовувати гроші  фонду  на вирішення внутрішньобудинкових проблем. До того ж схема роботи з організацією виключає доступ чиновників до тих коштів, які жителі віддають за квартплату. І вони не зможуть обкрадати населення так як це відбувається зараз завдяки підконтрольних їм комунальним підприємствам. Крім цього Громадська сила готова дотувати  всім будинкам, що стали ОСББ, особливо для  виконання певних нагальних робіт», - розповідає пані Катерина.

Вона також повідомила, що організація має достатньо ресурсів, аби компанія змогла обслуговувати всю Дніпропетровську область стільки часу скільки це необхідно. Це не акція, це довгостроковий проект.

ОПОРА поцікавилась чи не вплине на сумлінність  роботи дешевизна неприбуткової компанії. І нас запевнили, що на якість послуг ціна не вплине. Будь-яке співробітництво закріплюватиметься юридично. ОСББ укладає  з компанією договір, згідно якого надалі й контролює виконання робіт. Клієнти самі спостерігатимуть за цінами під час закупки матеріалів, оплати за здійснення ремонту і т.д.

«Мешканці зможуть моніторити всю діяльність і фінансові витрати. Вони мають право створити свою контрольно-ревізійну комісію, наймати незалежних аудиторів. Все відбуватиметься прозоро і відкрито, так що кошти з рахунку об’єднань забезпечуватимуть тільки необхідні потреби будинку», - заспокоїла представник Громадської сили.

 

 © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org