Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Особливий інтерес Віктора Пінчука у 24 окрузі

Особливий інтерес Віктора Пінчука у 24 окрузі

Особливий інтерес Віктора Пінчука у 24 окрузі

Один з найбагатших бізнесменів України Віктор Пінчук запропонував  голові Індустріальної районної у місті Дніпропетровську ради Юрію Сергійовичу Дехтярьову поважну посаду в Києві в обмін на підтримку на виборах кандидата-самовисуванця по 24-му округу Якова Безбаха. Про це наприкінці вересня повідомив сайт «Дніпроград».

Задля перевірки цієї інформації спостерігачі ОПОРИ безпосередньо звернулися до голови Індустріальної райради за коментарем.

Юрій Дехтярьов пояснив, що він був разом з головним опонентом Якова Безбаха, кандидатом від партії регіонів Анатолієм Крупським, майже на всіх великих зустрічах з працівниками підприємств, на більш ніж 100 зустрічах з мешканцями району, на «Днях двору» тощо, які проводив Анатолій Крупський.

«Мені, як молодому чиновнику треба бути частіше серед людей, щоби краще знати їх проблеми. Крім того, заступник мера Крупський є куратором Індустріального району. Згідно зі статутом міської ради влада повинна звітувати не менше, ніж раз на рік, про соціально-економічний розвиток регіону, про свою роботу. І А. Крупський в цих зустрічах був не як кандидат, а як представник влади. А це різні поняття. Зараз Анатолій Федорович працює за спеціальним графіком, де його повноваження розмежовуються: як першого заступника і як кандидата в народні депутати. І коли він виступає в ролі кандидата, я в його зустрічах участі не беру», - заявив посадовець.

Стосовно заяви Якова Безбаха, про те, що його не пускають у школи, Юрій Дехтярьов пояснив, що це особисте бажання людей, які хочуть або не хочуть слухати того чи іншого кандидата.

Інформацію про те, що Віктор Пінчук обіцяв керівнику Індустріального району посаду в столиці, Дехтярьов коментувати відмовився. Також Юрій Дехтярьов підтвердив факт візиту Віктора Пінчука в райвиконком, але повідомив, що зустріч була за закритими дверима, і буде неетичним розголошувати її поза присутністю обох учасників.

Яків Безбах – кандидат-самовисуванець, член Партії регіонів, депутат Дніпропетровської міської ради від Партії регіонів, помічник голови правління з соціальних питань ВАТ "Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод". Його головним конкурентом є Анатолія Крупський, член Партії регіонів, кандидат від Партії регіонів, який працює заступником міського голови м. Дніпропетровськ з 2000 року.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org