Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Останнє віче цієї зими

Останнє віче цієї зими

Останнє віче цієї зими

28 лютого, у неділю, у Кривому Розі відбулось чергове віче. Семен Семенченко оголосив про конференцію «САМОПОМОЧІ» на якій буде обрано кандидата на посаду голови міста від цієї політичної сили. А Юрій Вілкул не зволікає з агітацією. 

Народний депутат від «Об’єднання «САМОПОМІЧ» С. Семенченко оголосив, що 28 лютого буде зібрано конференцію для визначення кандидатури на посаду мера Кривого Рогу. Також представник партії наголосив, що готовий стати кандидатом, але для цього потрібна підтримка громади Кривого Рогу. Посилаючись на спостереження Дніпропетровської громадянської мережі ОПОРА, ймовірний кандидат розповів про чисельні порушення Закону під час поточних місцевих виборів. А саме: не допуск офіційних спостерігачів і журналістів до міської виборчої комісії під час прийому документів від Юрія Вілкула та телефонні дзвінки всім мешканцям України з метою оголошення програм Юрія Вілкула. С. Семенченко наголосив,  що соціологічні центри, які здійснювали дзвінки, ймовірно, зареєстровані в Росії.

Всі бажаючи мали можливість взяти слово і виступити перед громадою. До людей  звернулись вже зареєстрована кандидатом Інна Іванченко (активістка, засновниця криворізької щотижневої газети "Кривий Ріг вечірній") та ймовірний кандидат Едуард Комар (активіст).

Офіційно вже зареєстровано 5 кандидатів на посаду голови міста. Подавати документи до Криворізької міської виборчої комісії можна до 2 березня. Грошова застава складає 28 354 грн.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org