Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Останній позапартійний мер Дніпропетровщини вступив до партії Регіонів

Останній позапартійний мер Дніпропетровщини вступив до партії Регіонів

Останній позапартійний мер Дніпропетровщини вступив до партії Регіонів. Про це стало відомо ще 11 травня 2012. Також відомо, що Мороз очолив виборчий штаб партії регіонів у Новомосковську.

Сергій Мороз був обраний міським головою м. Новомосковськ як член партії «Батьківщина». Пізніше він з партії вийшов.

Міський голова Новомосковська Сергій Мороз став членом партії губернатора з власної волі, і не вважає тиском на нього протистояння прорегіонівської більшості в міській раді. Про це він розповів в інтерв’ю на сайті міськвиконкому. «Ніхто на мене ніякого тиску не чинив. Скажу відверто, вибір для мене був не простим. Останні дві сесії міської ради продемонстрували, що робота Новомосковської міської ради практично паралізована, протистояння депутатської більшості і мера завело місто в глухий кут», пояснив він.

Тетяна Літвіщенко, дружина попереднього мера Новомосковська, коментує що Сергій Мороз втретє змінює партійність: «Йшов на вибори від «Батьківщини», потім перебіг в «Україну майбутнього», зараз він вже отримав партквиток партії регіонів».  Попередній міський голова Новомосковська Віктор Літвіщенко, засуджений 17 лютого цього року до 5 років ув’язнення, отримав зміну запобіжного заходу з утримання під вартою на підписку про невиїзд.

Сергій Мороз народився 13 жовтня 1961 року в Новомосковську. Мешканці міста неодноразово висловлювали довіру Сергію Анатолійовичу. Він був обраний депутатом Новомосковської міської ради V скликання (2006 - 2010 роки) й активно працював, відстоюючи інтереси територіальної громади. На чергових виборах депутатів ВР Автономної республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, які проводились 31 жовтня 2010 року, був обраний міським головою міста Новомосковська.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org