Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Осташ Євген Дмитрович

Осташ Євген Дмитрович

Осташ Євген Дмитрович

Одномандатний виборчий округ 28
Партія, що висунула Політична партія "НОВА ПОЛІТИКА"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 8082 від 08.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 314 від 13.08.2012
Відомості про кандидата народився 5 травня 1944 року в селі Стежница Леского району, Польща, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, приватний адвокат, безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "НОВА ПОЛІТИКА".

 

Передвиборна програма

кандидата у депутати в одномандатному виборчому окрузі № 28

Осташа Євгена Дмитровича

Моя програма кандидата в народні депутати України по 28 виборчому округу базується на можливостях народного депутата передбачених  Конституцією України, Законом України «Про статус народного депутата» і на 28 річному досвіді юридичної практики слідчого та 14 років адвокатської діяльності  представництва інтересів громадян, суб’єктів господарювання у цивільних і господарських справах,що дозволить виконувати повноваження без зволікань, зі знанням справи вчиняти дії на користь держави, нагальних проблем виборчого округу і конкретного виборця.

Буду прагнути до посилення контролю за діяльністю влади, створення дієвої законодавчої бази для підвищення ролі громадських організацій,  розширення повноважень місцевого самоврядування, зміцнення його фінансування - до 80% коштів мають залишатися на місцях.

Діяти, а не бідкатись на захист природного середовища, особливо  Дніпра.

Боротись з негативними проявами в приватизації державного і комунального майна, бездіяльності державних органів по стриманню монополій.

Маю конкретні напрацювання по боротьбі з корупцією, захисту майнових прав громадян, суб’єктів підприємницької діяльності, оскільки діючі закони на практиці не помітні, а закон про виконавче провадження, в новій редакції,  викладений у такий спосіб,  що забрати квартиру чи бізнес можна і без участі власника. Розробити та впровадити порядок звітності суддів, прокурорів,  слідчих перед населенням, з урахуванням особливостей професії. Їх незалежність не може бути безмежною.

В економіці пріоритетами повинні бути заохочувальні стимули для розвитку сучасного промислового і аграрного виробництва.

Земля – виробникам сільськогосподарської продукції, які відновлюють її корисні властивості.

Медична допомога та лікування повинні бути безкоштовні, в поєднанні з гнучкою системою страхових форм медичного обслуговування. За смерть дитини, з причини відсутності у держави коштів чи ліків повинна відповідати саме держава.

Захищати права громадян на роботу та достойну заробітну плату на Батьківщині. Цінити працю. Різниця в розмірі заробітної плати найманих працівників в десятки разів  повинна бути зрозумілою.

Послідовно боротись за скасування всіх необґрунтованих пільг та привілей, створення адресної системи соціальної підтримки та пенсійного забезпечення для тих, хто дійсно її потребує.

Встановити безперечну і неминучу відповідальність за порушення норм Конституції України, як закону прямої дії.

Програма буде доповнена наказами виборців.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org