Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » ОВК №32 намагається приховати факт передачі додаткових бюлетенів для онкодиспансера

ОВК №32 намагається приховати факт передачі додаткових бюлетенів для онкодиспансера

ОВК №32 намагається приховати факт передачі додаткових бюлетенів для онкодиспансера

Спостерігача Громадянської мережі ОПОРА члени комісії 32-го одномандатного округа намагались ввести в оману, стверджуючи, що робота комісії починається о 20.00, та спровадити з приміщення.

В момент прибуття о 6:45 на ОВК №32 спостерігач ОПОРИ побачила, що 11 членів комісії вже присутні і дуже збуджені. Після невдалої спроби вигнати спостерігача з приміщення ОВК, члени ОВК знервовано чекали якоїсь події. О 8.15 на ОВК №32 прибув кур'єр зі спецпоштою, якої, за словами членів комісії, чекали всю ніч. Два привезені пакети були розпаковані заступником голови ОВК Черновою Н.Л. До всіх присутніх Чернова Н.Л. звернулась за підписами у протокол отримання. На запитання спостерігача ОПОРИ про причину появи додаткових бюлетенів заступник голови комісії відповів, що отримані додаткові бюлетені призначені для спецдільниць (онкодиспансера та інших лікарень).

На прохання спостерігача ОПОРИ Чернова Н.Л. відмовилась демонструвати вміст пакетів, відповівши, що достатньо того, що бюлетені перераховані нею. Заступник голови Чернова Н.Л. на заяву про відмову ставити свій підпис у протоколі відповіла: «Тоді ми не будемо вам коментувати і давати інформацію про свою роботу».© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org