Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » ОВК №28 внесла подання до ЦВК про заміну голови комісії

ОВК №28 внесла подання до ЦВК про заміну голови комісії

ОВК №28 внесла подання до ЦВК про заміну голови комісії

Голова окружної комісії №28 м. Дніпропетровськ систематично не виконує свої обов’язки і порушує закон. Члени комісії скаржаться в ЦВК.

4 жовтня 2014 року відбулось засідання ОВК №28, в якому взяли участь 16 членів комісії. Було розглянуто близько двох десятків питань. Зокрема, йшлося про порушення зі сторони голови Панкуліч В.В. (Українська партія "Зелена планета"):

  • відсутність протягом двох днів на робочому місці;
  • допущення Панкуліч В.В. в приміщення ОВК невідомих осіб, які відмовились представлятись членам ОВК;
  • неналежне повідомлення членів ОВК про початок навчання;
  • неналежне повідомлення членів ОВК про проведення чергового засідання;
  • неналежне зберігання печатки ОВК;
  • неналежне зберігання документації ОВК №28;
  • відсутність організації закупівлі матеріальних цінностей для забезпечення  виборчого процесу;
  • не оприлюднення протоколу ОВК засідання №5 від 01.10.204 р. та ін. на інформаційному стенді

Як повідомив член комісії Литвин О.Г. (Політична партія Українська платформа "СОБОР"), 05.10.2014 р. до ЦВК було внесене подання про заміну голови ОВК №28 Панкуліч В.В. у зв’язку із систематичним невиконанням своїх обов’язків.

Згідно ст. 37 ч. 9 Закону України «Про вибори народних депутатів України»: У разі якщо голова, заступник голови або секретар виборчої комісії систематично не виконує покладені на нього обов'язки, відповідна окружна або дільнична виборча комісія може звернутися до виборчої комісії, яка її утворила, з мотивованим поданням про його заміну, якщо за це проголосувало не менше двох третин членів складу комісії; у разі якщо голова, заступник голови або секретар виборчої комісії відмовляється від виконання своїх повноважень, така особа може особисто подати власноручно написану заяву про складання повноважень до виборчої комісії, що утворила відповідну виборчу комісію. Зазначене подання чи заява підлягає обов'язковому розгляду у строки, зазначені у частині сьомій цієї статті. Рішення про заміну голови, заступника голови, секретаря виборчої комісії не тягне за собою припинення повноважень цих осіб як членів відповідної виборчої комісії.

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org