ОВК №37 виконала постанову суду
![ОВК №37 виконала постанову суду](assets/cache/images/images/resized/img/news_2014_10_Dnipr_OVK_37_vidali_posvidch-_4_a_jpg_4-370x-ab0.jpg)
Після судового розгляду справи, ОВК №37 виконали постанову суду і видали посвідчення спостерігача позивачу Дуднік Катерині.
Суд зобов’язав ОВК №37 повторно розглянути не прийняте подяння та переглянути рішення.
29 вересня ОВК № 37 було скликане засідання в ході якого постановили зареєструвати К. Дуднік як офіційного спостерігача. 30 вересня отримати посвідчення не вдалось. «Бланки ще відсутні. Голова комісії Т. Ткаченко зараз знаходиться на навчанні в ЦВК і привезе їх с собою», - повідомила заступник голови С. Кучерява.
1 жовтня К. Дуднік отримала своє посвідчення.
Як відомо Т.Ткаченко вже вчетверте приймає участь у виборчому процесі в якості голови комісії. Так під час виборів 2010, 2012 і вже вдруге у 2014 році Т. Ткаченко виконує обов’язки голови ОВК№37 від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».