Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Пантюшкін Валерій Анатолійович

Пантюшкін Валерій Анатолійович

Пантюшкін Валерій Анатолійович

Одномандатний виборчий округ 39
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 7040 від 06.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 211 від 08.08.2012
Відомості про кандидата народився 12 грудня 1958 року в місті Дзержинськ Горьківської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, генеральний директор, корпорація "Сервіскомуненерго", безпартійний, проживає в селі Воронове Синельниківського району Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

 

ПРОГРАМА КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ

ПО 39 ВИБОРЧОМУ ОКРУЗІ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПАНТЮШКІНА ВАЛЕРІЯ АНАТОЛІЙОВИЧА

Україна – багата країна на природні та людські ресурсі. ЇЇ географічне розташування та кліматичні умови створюють всі передумови для розвитку країні та багатства її народу, але на жаль Україна за показниками рівня життя давно вже відстала від більшості країн світу. Про те наша країна світовий лідер за рівнем корупції, розповсюдженню наркоманії та соціально-небезпечних хвороб. Лідирує Україна по податковому тиску на малий і середній бізнес, по різниці у прибутках між простим населенням і олігархами, які вже давно привласнили державну власність створену працею цілих поколінь.

Вже давно зрозуміло, що порочна олігархічна модель української держави, орієнтована на благополуччя верхівки та наближених до них олігархів та чиновників-корупціонерів. Українська молодь – наше майбутнє, не має ніяких перспектив в нашій державі, ані професійних, ані житлових. Тому і стоять черги громадян України за візами перед посольствами країн світу, аби покинути країну, яка стала для них бездушною мачухою, аби мати змогу хоч якось заробити для своїх родин.

Всі головні українські партії вже були при владі, і тільки заплутались у власних обіцянках, від постійної брехні. Хіба у нас став від цього «закон - один для всіх»?! и де «покращення життя вже сьогодні»?!

28 жовтня цього року в парламент нашої країни можуть бути обрані нові люди, - чесні, компетентні, самостійні, стурбовані не власним гаманцем, а долею країни. Певен, що голос цих людей почують та підтримають громадяни України.

Я добре знаю життя української провінції, проблеми з працевлаштуванням та облаштуванням власного побуту. Люди втомились від боротьби за власне виживання, прагнуть комфортно жити на власній землі та отримувати гідну заробітну плату.

Тому я вирішив балотуватись до Верховної Раді України і прошу виборців підтримати мене.

Я ПРОПОНУЮ:

  • БОРОТЬБА З КОРУПЦІЄЮ, це явище становить головну загрозу національної безпеки. Вище керівництво країни, міністри, парламентарі, губернатори, повинні власним прикладом демонструвати країні скромність та чесність. Боротьба с корупцією повинна починатись з верху. Я не маю марних ілюзій, я розумію настільки важко вести боротьбу з цим явищем яке охопило всю нашу державу, але треба починати вести реальну боротьбу з цим злом.
  • РЕЖИМ МАКСИМАЛЬНОЇ ДЕРЖАВНОЇ ЄКОНОМІЇ. Розміри видатків на утримання державного апарату при існуючій бідності населення – аморальні. Необхідно запровадити програму радикальної економії коштів всіма гілками влади.
  • БОРОТЬБА З РОСПОВСЮДЖЕННЯМ НАРКОТИЧНІХ ЗАСОБІВ повинна бути віднесена до проблем захисту національної безпеки. Потрібно розробити програму боротьби з наркоманією, яка б охоплювала всі сфери життя нашої країни. Наші парки та ліси не повинна бути усіяні шприцами а молодь не повинна бути приречена на фізичну та моральну деградацію.
  • НЕОБХІДНО ОБМЕЖИТИ РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ НА КОРИСТЬ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ, для чого - кардинально переглянути структуру заробітної плати і прибутку в виготовленому продукті. Робоча сила більше не може продаватися і купуватися за безцінь. Десятки мільярдів доларів українські олігархи виводять в офшори, змагаються один з одним в запаморочливих покупках. Досить! Прийшов час розподіляти ці мільярди справедливо.
  • ВЛАДУ РАДАМ! Скасування районних і міських держадміністрацій - як перехід до реального місцевого самоврядування.
  • ФОРМУВАННЯ БЮДЖЕТУ ЗНИЗУ. Ефективне місцеве самоврядування можливо тільки за наявності бюджету. Визначити справедливу долю відрахування регіонів до центрального бюджету - наприклад, 40%. Тоді вистачить грошей на газифікацію сіл, будівництво дитячих ігрових майданчиків, ремонти шкіл, дитячих садочків, зарплату працівникам бюджетної сфери, виплати ветеранам і багато що інше.


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org