Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Папуча Андрій Володимирович

Папуча Андрій Володимирович

Папуча Андрій Володимирович
Одномандатний виборчий округ 37
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-18880 від 19.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1094 від 23.09.2014
Відомості про кандидата народився 2 серпня 1981 року в смт Софіївка Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Земельний Регіон", безпартійний, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 37

Папуча Андрія Володимировича

Шановні земляки!

Україна потребує якісно нового типу відносин між громадянином і державою. Вони мають базуватися на взаємній довірі, безумовній повазі до кожної людини, її прав і свобод, рівності всіх перед законом, єдності країни.

Лише на таких засадах буде розкрито потенціал держави і забезпечено умови для добробуту кожного. Лише так Україна зможе вирватись із кола корумпованих режимів і приєднатися до європейської спільноти.

Саме тому я йду до Верховної Ради та прошу Вас підтримати мою програму.

Зміни в країні – зміни у регіоні!

Україна повинна досягнути європейських стандартів життя, контрольованої влади, якісної освіти та медицини, виконання законодавчих актів

Подбати про реабілітацію та державні гарантії соціального захисту військових, їх родин, які приймали участь у АТО.

Відстоювати продовження стратегічного курсу на європейську інтеграцію.

Влада повинна бути ефективною та контрольованою.

Більше самостійності місцевим громадам. Саме на місцях, а не у Києві, мають вирішувати скільки коштів потрібно виділити на ремонт доріг, роботу лікарень, шкіл.

Основна частина коштів та більша частина отримуваних державою податків та зборів повинна йти на місцевий рівень.

Скоротити кількість державних органів, які мають дозвільні, контрольні та каральні повноваження. Мінімізувати взаємодію громадянина з чиновником. Продовжити реалізувати принцип єдиного вікна та прозорого офісу в усіх сферах взаємодії громадянина і держави.

Провести оновлення та вдосконалення обладнання спеціалізованих медичних установ(лікування сердцево-судинної системи, онкологічних захворювань тощо).

Розвивати та оновлювати матеріальну базу шкіл і дошкільних установ.

Здійснити реконструкцію та ремонт дорожнього покриття в населених пунктах, з використанням матеріалів і технологій нового покоління.Посилення зв’язку райцентрів з сільською місцевістю.

Розвиток транспортної системи сільської місцевості та населених пунктів регіону, заміна та оновлення автобусного парку.

Новій Дніпропетровщині бути!

У Верховній Раді добиватимуся збільшення державного фінансування на конкретні проекти по створенню нових робочих місць та виконання програм розвитку місцевості, по забезпеченнюгарантованогоправамолодихспеціалістівна першеробочемісцеза професією.

Удосконалювати системудержавного замовленнядлявищих навчальних закладів зурахуваннямпотребреальногосектораекономікидляпідготовкистудентівз інженерно-технічних спеціальностей, спеціалістів сфери сільського господарства.

Вживати всіх необхідних заходів для підтримки реалізаціїСоціальнихініціатив,спрямованихнапідвищенняпенсій, збільшення страховихвиплатпостраждалим навиробництві, допомогу малозабезпеченим,пенсіонерам, інвалідам і дітям.

Стимулювати інвестиції у комунальну, транспортну, інформаційну, медичну інфраструктури у громадах.

Стимулювати підприємства, які використовують альтернативні джерела енергії, енергозберігаючі та чисті технології виробництва, а також інвестують у видобуток енергоносіїв в Україні.

Відновлення та реконструкція меліоративних систем, покинутих та зруйнованих агрокомплексів, тваринницьких комплексів з метою відновлення інвестицій в регіон та створення нових робочих місць.

Спрощення та здешевлення процедури реєстрації договорів оренди земельних ділянок, процедури отримання селянами земельних ділянок в оренду та особисте селянське господарство.

Створення спрощеної системи обміну земельними ділянками сільськогосподарського призначення для раціонального використання земель селянськими та фермерськими господарствами.

Забезпечення населення якісною питною водою та продовження робіт з підключення населених пунктів до централізованого водо забезпечення.

Я вірю, що ці кроки допоможуть зробити наш край сильним і процвітаючим.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org