Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Партія регіонів підтримає Михайла Добкіна на виборах Президента

Партія регіонів підтримає Михайла Добкіна на виборах Президента

Партія регіонів підтримає Михайла Добкіна на виборах Президента

Колишнього голову Харківської облдержадміністрації Михайла Добкіна підтримали 315 делегатів з’їзду Партії регіонів. Заступник Голови партії, Сергій Тігіпко отримав 35 голосів, колишній віце-прем’єр-міністр Юрій Бойко – 15 та проросійський депутат ВРУ Олег Царьов – лише 1 голос.

Партія регіонів не проводила праймеріз. Сам з' їзд переносився тричі, в його організації постійно виникали труднощі. Всі 4 кандидати не витримали і подали документи як самовисуванці. Після кількагодинного обговорення кандидатів на пост Президента України на позачергових виборах, партія підтримала М. Добкіна.

Губернатор Харківської області М. Добкін вважає, що федералізація - найбільш прийнятний варіант децентралізації влади. За його словами, тепер головне завдання партії – повернення повноважень регіонам, довіра жителів Криму та заборона перевірок підприємств малого та середнього бізнесу. Проте, нагадаємо, ще 10 березня Генпрокуратура висунула М. Добкіну обвинувачення щодо підозри у скоєнні злочину по ч. 2 ст. 110 КК України (посягання на територіальну цілісність України). Вже 12 березня Печерський районний суд м. Києва постановив йому домашній арешт. Апеляційний суд залишив це рішення у силі. Проте це не завадило йому подати документи в ЦВК щодо балотування в Президенти, а Партії регіонів – висунути його своїм кандидатом.

Сьогодні ж кандидат на пост глави держави заявляє: «Ви думаєте, що це була наша добра воля переслідувати тих, хто був невигідний владі?» Заручившись підтримкою Р. Ахметова, Добкін натхненно говорить: «Я хочу, щоб ми вийшли з цієї зали і сказали, що ми сильні, як ніколи».

До вашої уваги фотозвіт з’їзду Партії регіонів.

На підтримку Партії регіонів вивели дітей, які стоять з прапорами з відповідною символікою, позують на камеру, проте і слова не можуть сказати, коли питаємось, хто і навіщо їх позвозив.

Неповнолітні супермени у лавах Партії регіонів

"Ми зібрались, значить, ми є!", - лунало на з'їзді.

Одним із першим завдань регіоналів є поновлення закону Ківалова-Колесніченка в новій редакції. Партія регіонів хоче, аби російська мова була другою державною.

Делегати з'їзду прийняли рішення щодо виключення з партії екс-Президента В. Януковича, колишнього першого віце-прем’єр-міністра С. Арбузова, губернатора Донецької області А. Шишацького, екс-міністра енергетики і вугільної промисловості Е. Ставицького та екс-міністра доходів і зборів О. Клименка. За виключення з партії екс-прем’єр-міністра М. Азарова проголосували окремим питанням. М. Добкін розповів, що за весь довгий період свого членства в ПР, бачив Миколу Яновича всього кілька разів. «Азаров облаяв мене нецензурними словами. Сказав, що так як вони мене висунули, то я маю робити тільки те, що мені накажуть», - пожалівся харківський губернатор.

Н. Шуфрич, який ініціював виключення з партії зрадників, розповів, що в їхніх силах було зупинити кровопролиття людей. «Я прийшов до Віктора Федоровича і сказав, що «арбузовщина» нас згубить. Але мені сказали: «Несторе, достатньо!»… Та людина, якій ми віддали багато років свого життя, втекла! Зараз ми повинні боротися за кожного гідного члена партії. Зараз – найважчий етап», - зауважив Шуфрич. Вінтакож заявив, що регіонали не будуть робити тих помилок, які робили раніше: «Ми з вами не акції, ми члени партії!» Депутат відзначив, що батьки партії робили все, щоб зупинити страшні події, але «бакси для деяких передусім». Неодноразово на з’їзді обговоювалось питання безпеки тих членів партій, які отримують погрози.

З'їзд проходив за зачиненими дверима. Хоча журналістів акредитовували на 12:00, в зал вони змогли лише близько 16:00 на саме голосування.

Ю. Бойко назвав сьогоднішній з'їзд Партії регіонів засіданням закритого акціонерного товариства.

З'їзд проводив колишній голова Верховної Ради В. Рибак.

"Мене питаються проросійські канали, чи подобається мені нова влада. Спитайте про це людей Харкова!", - сказав М. Добкін.

М. Добкін гнівно наказав депутатам Володимиру Мисику та Сергію Кацубі повернутися назад в Партію регіонів.

"Давайте об'єднаємо наших симпатиків! Є ж плани і Льовочкіна і Фірташа...", - звернувся до своїх однопартійців, які самовиснулися, М. Добкін.

С. Тігіпко каже, що йому не сподобалось все, що відбувалось сьогодні на з'їзді: погана організація і розмова ні про що. Також зауважив, що на всіх регіоналах лежить відповідальність за В. Януковича.

С. Тігіпко розраховував на підтримку рядових депутатів.

Олександр Вілкул, колишній віце-прем'єр-міністр України, виступив з підтримкою М. Добкіна.

С. Тігіпко, ю. Бойко та О. Царьов не віддадуть свої голоси М. Добкіну.

Колишній голова Чернівецької облдержадміністрації М. Папієв про висунення Партією регіонів М. Добкіна:"Нам треба перейменуват партію на ТОВ - Товариство з обмеженою відповідальністю. Я підтримував С. Тігіпка". Його пасинок, депутат Верховної Ради А. Семенюк, сидів на з'їзді поруч з С. Тігіпком.


Тетяна Кириленко© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org