Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Партія Регіонів пропонує приймати рішення простою більшістю присутніх депутатів

Партія Регіонів пропонує приймати рішення простою більшістю присутніх депутатів

Партія Регіонів пропонує приймати рішення простою більшістю присутніх депутатів

Олександр Єфремов пропонує, щоб рішення у Верховній Раді ухвалювалися більшістю від присутніх у залі депутатів. Про це на брифінгу 22 лютого заявив голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

«Кожне рішення має ухвалюватися не менш, ніж 150-ма депутатами, щоб у залі не голосували 40 депутатів». За словами лідера фракції Партії регіонів, подібною нормою користуються більшість країн з розвинутою демократією: «Ми розуміємо, що для запровадження подібної норми, нам потрібно внести відповідні зміни до Конституції України».

Також Єфремов наголосив, що в парламенті вже зареєстровані зміни до регламенту, завдяки яким за невиконання основних завдань депутатів та за блокування трибуни передбачатимуться санкції, в тому числі позбавлення мандату за подібні речі.

Віталій Кличка щодо цієї пропозиції висловився так: «Нам потрібний час щоб оцінити можливість такої зміни». В свою чергу Арсеній Яценюк назвав цю ініціативу Партії регіонів не конституційною: «Будь-який закон, який вони внесуть по змінах процедури голосування, буде неконституційним, тому що у Конституції зазначено, що рішення приймається більшістю від конституційного складу – тобто 226. І змінити 226 на будь-яку іншу цифру можна тільки змінами до Конституції».© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org