Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Партія Регіонів в Дніпродзержинську розвішує власні прапори чужими руками

Партія Регіонів в Дніпродзержинську розвішує власні прапори чужими руками

Партія Регіонів  в Дніпродзержинську розвішує власні прапори чужими руками

12 жовтня 2012 року в Дніпродзержинську по проспекту Леніна (центральна вулиця міста) працівники комунального підприємства «Трамвай» вивішували на стовпи освітлення прапори Партії регіонів.

Спостерігачі ОПОРИ повідомляють, що «робота» проводилась близько чотирьох годин, прапорів було вивішено близько 30. Працівникам КП «Трамвай» не завадила навіть фото та відеозйомка, яку проводили небайдужі громадяни. Єдине, що вони зробили, коли відчули до себе таку увагу – зняли номери з машини.

Представники ГМ ОПОРА звернулись за коментарями до КП «Трамвай» м. Дніпродзержинськ. Виявилось, що працівники підприємства не володіють інформацією про діяльність свого підприємства, а керівника взагалі неможливо застати на робочому місці.

За словами кандидата в народні депутати по ОВО №30: «Комунальники бажали приховати факт протиправної допомоги Партії регіонів, адже підприємство «Трамвай» знаходиться на межі банкрутства, трамвайний парк не оновлюється вже багато років, а працівникам регулярно затримують виплату заробітної платні. Для того, щоб триматись на плаву КП «Трамвай» отримує з міського бюджету багатомільйонні дотації. В цей час будь-які неоплачені роботи призводять до погіршення майнового стану підприємства, власником якого є місцеві жителі - платники податків.

Відповідно до частини 6 статті 68 Закону України «Про вибори народних депутатів України» передвиборча агітація може здійснюватись лише за рахунок виборчих фондів партій та кандидатів. В порушення цієї норми Партія регіонів безкоштовно залучила до своєї агітації комунальне підприємство. Також слід зазначити, що розміщення прапорів на стовпах, які належать громаді, і знаходяться на її землі, повинно відповідати вимогам діючого законодавства у сфері зовнішньої реклами. В порушення цього законодавства Партія регіонів безкоштовно використала майно громади для проведення агітації на свою користь. Не варто і казати, що будь-яка опозиційна партія не змогла би такого зробити».

© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org