Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Партія регіонів використовує соцпрацівників для агітації

Партія регіонів використовує соцпрацівників для агітації

Партія регіонів використовує соцпрацівників для агітації

Як стало відомо спостерігачам ОПОРИ, у П'ятихатках зафіксовано ознаки використання Партією регіонів адміністративного ресурсу для того, щоб проводити власну агітацію.

Соціальні служби приймають участь у агітації людей похилого віку. Соціальні робітники агітують за кандидата у Президенти України Михайла Добкіна та кандидата на пост міського голови П'ятихаток, висунутим Партією регіонів Віктора Половара. Про це нам повідомила член ТВК П’ятихаток Літвінова Е.М.

Резонасно, що ознаки використання адмінресурсу виявлено навіть в такому маленькому місті. Нагадаємо, що минулим головою П’ятихатської районної державної адміністрації був нинішній депутат обласної ради від Партії регіонів Чепурко Володимир Володимирович. Наразі тимчасово виконуючий обов'язки міського голови Демянчук Валентин Михайлович. Хоча Партія регіонів вже не при владі, їй все одно вдається використовувати можливості, аби агітувати на користь своїх кандидатів.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org