Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Партія регіонів заощаджує гроші на агітаційних наметах

Партія регіонів заощаджує гроші на агітаційних наметах

Партія регіонів заощаджує гроші на агітаційних наметах

Спостерігачам ОПОРИ стало відомо, що Партія регіонів використовує агітаційні намети позаминулого року. На деяких вулицях міста розташовані старі намети з вивіскою «Вибори-2012». Ймовірно, регіонали намагаються заощадити гроші. Коментар щодо цього в обласному штабі отримати не вдалося.

У Дніпропетровській області також функціонують інші агітаційні намети кандидатів у Президенти. Зокрема, намети Олега Тягнибока, Анатолія Гриценка, Юлії Тимошенко та Михайла Добкіна, які почали свою роботу 24 квітня. На місці зазвичай присутній лише один агітатор, а у наметі від Тимошенко, окрім агітатора, агітаційну роботу також веде довірена особа кандидата В. Ужва. В наметах розповсюджують агітаційні газети кандидатів, зокрема Олег Тягнибок – «Свобода», Анатолій Гриценко -  «Справжній Президент», Юлія Тимошенко – «Батьківщина», Михайло Добкін – «Партія регіонів». У газетах  викладені біографічні дані кандидатів, їхня предвиборча програма, контакти виборчих штабів, діяльність та кадрова ротація партій, а також деякі новини політичного життя області.

Загалом, люди практично не реагують на агітаційні намети, певно тому, що самі агітатори дуже пасивні. Дати приїзду кандидатів поки що не повідомляють. 

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org