Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Пасічник Сергій Михайлович

Пасічник Сергій Михайлович

Пасічник Сергій Михайлович
Одномандатний виборчий округ 36
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-22151 від 25.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1335 від 29.09.2014
Відомості про кандидата народився 11 сiчня 1982 року в селі Кохівка Павлоградського району Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, юрисконсульт, ПП "Гуд Лак Роуд Компані", безпартійний, проживає в селі Нова Дача Павлоградського району Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборна програма кандидата у народні депутати України

Пасічника Сергія Михайловича

по одномандатному виборчому округу № 36

Шановні виборці! В разі обрання мене народним депутатом України, я планую повести системну боротьбу з корупцією у нашому суспільстві. Наступна Верховна Рада, насамперед, повинна внести зміни до тих Законів, які сприяють протидії корупції. Необхідно відмінити податок на додану вартість (ПДВ), як такий, що дає підстави для отримання незаконних доходів. Треба скоротити кількість дозвільних документів для ведення бізнесу, внести зміни в процедуру тендерних закупівель для більш відкритої процедури їх проведення.

Країні потрібні реформи!

Робота у Верховній Раді

Будучи обраним депутатом до Верховної Ради, я планую брати участь у проведенні:

1. Адміністративно-територіальної реформи

Сьогодні вкрай необхідно втілити в життя адміністративно-територіальну реформу, яка дасть можливість більш сталому розвитку регіонів. Прикладом може бути адміністративно-територіальна реформа у наших західних сусідів – Польщі та Чехії.

2. Податкової реформи

Для розвитку виробництва в країні потрібно стимулювати фінансові вкладення в розвиток промисловості та сільського господарства. Для цього необхідно податок на кошти, які вкладено у виробництво, значно зменшити. Щоб вирівняти доходи громадян, необхідно ввести податок на розкіш.

3. Реформи судової системи

Необхідно розробити нову судову систему. Кримінальне судочинство давно перестало бути засобом встановлення справедливості, а стало бізнесом суддів, прокурорів та адвокатів. Треба відновити виборність суддів. Потрібно впровадити в життя інститут так званих «мирових суддів», які більш оперативно та без хабарництва зможуть розглядати громадські справи та спірні питання між громадянами. Необхідно, щоб у повному обсязі працювала система штрафних санкцій, які передбачені існуючим законодавством за порушення громадянами правил суспільного життя.

4. Реформи у житлово-комунальній сфері

В житлово-комунальній сфері потрібно створення конкурентного середовища. Разом з ОСББ необхідно розвивати впровадження так званих «керуючих компаній» з правом мешканців будинків вибирати ту або іншу компанію.

Необхідно змінити правила користування електро- тепло та водопостачанням. Постачальники електроенергії, тепла та води повинні нести відповідальність не до трансформаторної підстанції, а безпосередньо до споживача. Усі спірні питання між підприємствами, зокрема - енергетиками та комунальниками, повинні вирішуватись у судовому порядку, а не репресивними мірами з боку постачальника.

5. Реформі медичного обслуговування населення

Сьогодні невідкладною стала реформа медицини. Першим кроком для цього повинно стати впровадження страхової медицини.

Робота в окрузі

Для розвитку Західного Донбасу я буду сприяти вирішенню усього комплексу питань житлово-комунального господарства регіону.

Удосконалюючи систему теплопостачання багатоквартирних будинків, буду наполягати на проведенні, в найкоротший термін, переходу на міні котельні, які будуть опалювати 5 – 6 будинків.

Особливу увагу я буду приділяти відновленню роботи унікального Павлоградського водозабору. Люди повинні пити чисту воду з підземних джерел.

Вважаю за необхідне для організації дозвілля населення (особливо молоді) прикласти максимальні зусилля для розвитку інфраструктури міст і населених пунктів регіону.

У разі обрання мене народним депутатом України я буду наполегливо працювати над виконанням вищезазначених пунктів моєї передвиборної програми.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org