Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Під стінами ЦВК лідер «Самопомічі» у Київраді вимагав «захистити чесне волевиявлення» у Кривому Розі

Під стінами ЦВК лідер «Самопомічі» у Київраді вимагав «захистити чесне волевиявлення» у Кривому Розі

Під стінами ЦВК лідер «Самопомічі» у Київраді вимагав «захистити чесне волевиявлення» у Кривому Розі

18 листопада під стінами ЦВК (Київ, пл. Лесі Українки, 1) відбувся мітинг проти, на думку прихильників політичної партії «Самопоміч», фальсифікацій під час виборчого процесу в Кривому Розі. Протестувальники вимагали скасувати результат виборів у місті.

Мітинг розпочався близько 15:30 поблизу будівлі Центральної виборчої комісії. Присутні вимагали скасувати результати Криворізької міської виборчої комісії щодо другого туру виборів та розпустити діючу ТВК. Серед протестувальників були народні депутати від партії «Самопоміч» та члени фракцій з різних міст України, депутати інших політичних сил, небайдужі громадяни.

Новообраний депутат Київської міської ради та голова фракції «Об'єднання «Самопоміч» у Києві Сергій Гусовський висловив свою позицію:

«За нас ніхто не буде боротись за нашу державу. Влада не у ЦВК, а у вільних та гордих громад України! Захистимо чесне волевиявлення в Кривому Розі!»

Нагадаємо, що ОПОРА повідомляла про Криворізьку міську комісію, яка 16 листопада о 5 ранку оприлюднила постанову № 148, в якій йдеться про перемогу Юрія ВілкулаЗа результатами підрахунку голосів, Юрій Вілкул («Опозиційний блок») набрав 49%, його суперник Юрій Милобог («Самопоміч») – близько 48%. Різниця між кандидатами становить лише 752 голоси.

Партія «Самопоміч» планує оскаржувати результат виборів.

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org