Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Підготуйся до зими!

Підготуйся до зими!

Підготуйся до зими!

16 червня в м.Дніпропетровськ, за підтримки Проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні", активісти Громадянської мережі ОПОРА провели  інформаційну кампанію серед населення з питань енергозбереження у побуті та підготовки до зими.

Використовуючи просвітницьку методику української інтелігенції 19 століття  «ходіння в народ», члени мережі ОПОРА, рухались по проспекту Кірова, роздаючи перехожим буклети та листівки з порадами відносно  енергозаощадження.

«В ході вуличної акції, ми пояснювали пересічним громадянам  актуальність багатовікового мудрого вислову «Готуй сани влітку…». Розказували як краще підготуватись до холодного сезону у своїх  оселях, переконували в доцільності утеплення стін в багатоповерхівках,  встановлення теплових лічильників та енергозберігаючих вікон» - коментує місцевий координатор  житлово-комунальних програм Вадим Головченко.

На питання пов’язані із з енергоефективністю у побуті, мешканці міста відповідали розгублено, тому  роз’яснювальна робота  активістів їх дуже зацікавила.

Крім цього біля під’їздів багатоповерхівок та в знакових місцях  волонтери розклеїли інформаційні плакати щодо заощадливого споживання ресурсів. Вислуховуючи скарги від мешканців будівель, відносно підвищення цін на послуги комунальних підприємств, активісти розказали про основні  заходи з енергозаощадження, які допоможуть в цей нелегкий для населення час, зекономити кошти сімейного бюджету.

 

 

 

 © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org