Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Пегушин Павло Іванович

Пегушин Павло Іванович

Пегушин Павло Іванович

Одномандатний виборчий округ 29
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 6959 від 06.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 211 від 08.08.2012
Відомості про кандидата народився 27 лютого 1968 року в місті Макіївка Донецької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в смт Ювілейне Дніпропетровського району Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

 

Передвиборна програма кандидата в народні депутати України в одномандатному окрузі № 29

Пегушина Павла Івановича

Ми з Вами живемо і працюємо в одному з найбільших і найбагатших регіонів нашої Батьківщини. Але найголовніший ресурс нашого регіону - це ми. Серед нас багато освічених і талановитих людей, фахівців високого рівня, зухвалих, здатних на творчий порив, на втілення своєї мрії.

Для наведення ладу вважаю необхідним зробити ряд заходів, які благотворно позначаться на житті людей в нашому регіоні:

РЕФОРМА ВЛАДИ

1. Необхідно створити регіональну програму по кардинальному поліпшенню якості життя громадян, незалежно від віку і соціального положення. В першу чергу програма повинна торкнутися найменш захищених категорій громадян - лікарів і учителів, багатодітних сімей, пенсіонерів.

2. Відтворити систему персональної і колективної відповідальності чиновників. Посилити контроль над виконанням своїх обов'язків чиновниками усіх рівнів, дотриманням законності дій і рішень, що проводяться владними органами. Створити систему, сприяючу відвертанню зловживань владою, що забезпечує невідворотність покарання за допущену халатність, викликану як дією, так і бездіяльністю як окремих чиновників, так і їх колективу

3. Притягнути населення до управління територіями. Проста процедура відкликання депутатів, місцевих керівників та суддів. Пряме народовладдя територіальних громад - референдуми, загальні збори.

4. Місцева громада повина отримати повноваження і відповідальність за вирішення своїх проблем.

5. Скасувати недоторканність депутатів, суддів та Президента. Верховна Рада повина працювати відповідально і професійно.

РЕФОРМА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

6. Поліпшити демографічну ситуацію. Створити Фонд майбутніх поколінь для стимулювання народжуваності і підвищення освітнього рівня молоді. Відновити системи дитячого дошкільного і позашкільного виховання. Збільшити кількість ясел і дитячих садів.

7. Мінімальна пенсія дорівнюватиме реальному прожитковому мінімуму.

8. Запровадити прозорий ринок землі, що спирається на сучасний земельний кадастр. Держава повина встановити чіткі правила використання земель і належний контроль за їх дотриманням.

РЕФОРМА ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

9. Навести жорсткий порядок в ЖКГ і енергетиці. Посилити контроль над ціноутворенням в системі ЖКГ і вартістю енергоносіїв, за витрачанням засобів бюджетів усіх рівнів, що направляються на дорожнє будівництво і благоустрій територій.

10. Розробити і впровадити цільові програми кредитування і лізингу.

У рамках цільових програм надавати:

- безвідсоткові довгострокові цільові кредити (чи лізинг) промисловим підприємствам на оновлення виробничих фондів: будівель, споруд, устаткування;

- пільгові (з пониженою процентною ставкою) довгострокові цільові кредити громадянам на придбання першого житла.

11. Надати можливість для кожного розпочати бізнес з нуля. Збільшити долю малого і середнього бізнесу в економіці в сферах промисловості, послуг і сільського господарства. Створити фонд для фінансування проектів малого і середнього бізнесу.

12. Податок на додану вартість відшкодовуватиметься вчасно, система оподаткування доданої вартості буде приведена у відповідність із європейськм законодавством.

Тільки енергійна і постійна робота може змінити ситуацію. Саме цим я маю намір зайнятися у разі обрання мене депутатом Верховної Ради України! Відступати нікуди, від Вашого вибору зараз залежить подальше життя нашого Регіону. Проголосувавши за мене, Ви даєте шанс собі і своїм дітям на краще майбутнє.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org