Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Передвиборча кампанія у прифронтовому окрузі №39

Передвиборча кампанія у прифронтовому окрузі №39

Передвиборча кампанія у прифронтовому окрузі №39

39 виборчий округ межує з Донецькою областю. Та не зважаючи на близькість до зони бойових дій, передвиборча кампанія проходить спокійно, окружні комісії регулярно проводять засідання а кандидати приїжджають на зустрічі з виборцями.

Одномандатний виборчий округ №39 (Центр: селище міського типу Васильківка
ОВО включає: місто Синельникове, Васильківський, Межівський, Петропавлівський, Покровський, Синельниківський райони) налічує найбільше виборчих дільниць — 157. 39 округ прифронтовий, адже межує з Донецькою областю.

Незважаючи на близькість до воєнних дій, окружна виборча комісія в Васильківці працює в нормальному режимі й повному складі. Члени комісії — люди з досвідом, більшість з них вже довгий час працюють на виборах. До документів ставляться серйозно, рішення ухвалюють швидко.

Перший місяць кампанії активність партій на окрузі була дуже низькою. Кидається в очі мінімальна присутність зовнішньої агітації. Можна спостерыгати лише поодинокі білборди з політичною рекламою.

В останні дні вересня почали з'являтися агітаційні намети партії "Батьківщина" і Радикальної партії Олега Ляшка. Вони розташовані в центрах усіх 5 районів. Агітаторами в наметах працюють рядові прихильники зазначених партій, - так кажуть вони самі.

В наметах Радикальної партії, як і по всій Україні, не лише роздають друковану агітпродукцію, а і ведуть облік виборців, які збираються голосувати за партію. Агітатори записують ПІБ, номер телефону, дату народження та адресу виборця. Мету пояснюють по-різному: хтось говорить, що будуть запрошувати на зустрічі з політиком, інші кажуть, що в штабі хочуть знати портрет виборця.

По мажоритарці у 39 виборчому окрузі йдуть 16 кандидатів. Найбільш відомий з них — Дмитро Ярош, один з очільників партії "Правий сектор". У травні цього року Д.Ярош брав участь у президентських виборах і набрав 0.7% голосів. В 39 окрузі на тих виборах за Дмитра Яроша проголосувало  443 виборця. Основний конкурент Яроша — Мгер Куюмчан, висунутий партією "Батьківщина". Йому 27 років, разом з батьком займається аграрним бізнесом. ПП "Сігма", на якому працює Куюмчан, відоме своїм свиногосподарством.

Основна форма агітації, яку обрали кандидати-мажоритарники - зустрічі з виборцями. Кандидати ходять по домівках, збирають виборців у будинках культури. Наприкінці вересня до Васильківки завітав Дмитро Ярош. Як кажуть мешканці, це був єдиний випадок, коли у селищі було багато людей в камуфляжі. Хоча на дорозі, в Донецькому напрямку, можна помітити чималу кількість військової техніки та автобусів з солдатами. На деякі зустрічі замість Д.Яроша за нього приїжджають агітувати інші кандидати. Так 4 жовтня в Петропавлівці й Синельниковому зустріч "за Яроша" проводили Андрій Денисенко та Святослав Олійник (заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації, №1 в списку партії "Україна Майбутнього").А. Денисенко колишній очільник ПС у Дніпропетровській області, зараз кандидат від Блоку Петра Порошенка в ОВО №26 (Центр: місто Дніпропетровськ, Бабушкінський район. ОВО включає: Бабушкінський район, частина Кіровського району міста Дніпропетровська, селище міського типу Авіаторське Дніпропетровської міської ради)

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org