Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Персональні агітаційні листи від Тимошенко

Персональні агітаційні листи від Тимошенко

Персональні агітаційні листи від Тимошенко

22 травня спостерігачам ОПОРИ стало відомо, що в м. Марганець (ТВО № 35) жінка отримала персонального листа від Юлії Тимошенко з закликом голосувати саме за її кандидатуру.

Зв’язавшись з громадянкою ми отримали повну інформацію про зміст листа. Лист надійшов на домашню адресу. У зверненні зазначене ПІБ жінки. Юлія Тимошенко повідомляє, що не може приїхати до дня виборів у м.Марганець, тому надсилає особистого листа.

У контексті багато інформації стосовно складного становища у якому знаходиться країна, війни Росії з Україною і важливості нинішніх виборів. Ряд обіцянок, який прописаний у тексті, Ю.Тимошенко зобов’язується виконати у разі, якщо їй дозволять стати президентом. Кандидатка просить підтримки у адресата та його родини. В кінці наголошується: «Доки ми разом, ми непереможні!». На конверті вказана зворотня адреса: м. Київ, вул. Турівська,13.

Жінка обурена і налякана використанням її персональних даних для подібного роду агітацій. Зв’язатися зі штабом Юлії Тимошенко та отримати коментарі не вдалося.  

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org