Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Персональні дані учнів використані для агітації за Івана Ступака

Персональні дані учнів використані для агітації за Івана Ступака

Персональні дані учнів використані для агітації за Івана Ступака

За кандидата в одномандатному окрузі № 26 Івана Ступака (Партія регіонів) агітують вчителі, розносячи потенційним виборцям листівки під назвою «Соціальні зобов’язання» в рамках програми «Соціальний договір».

Листівки «Соціальні зобов’язання» розповсюджувались у вихідний день 2 вересня 2012 року в 26-му виборчому окрузі. Як виявилось, справу розповсюдження агітматеріалу доручили вчителям загальноосвітнього навчального закладу № 99, а адреси потенційних виборців обрані на основі бази учнівських адрес проживання. Про даний факт розповіли самі вчителі, не бачачи у використанні персональних даних учнів школи нічого протизаконного.

Сама листівка містить спільну фотографію губернатора Дніпропетровської області Олександра Вілкула (Партія регіонів) та Івана Ступака (кандидата у одномандатному окрузі № 26) та пояснення суті «документу». На початку агітматеріалу надруковані звернення міського голови Дніпропетровську І.І.Куличенка та голови Дніпропетровської облради Є.Г.Удода. Зворотний бік листівки містить 15 пунктів зобов’язань кандидата Івана Ступака (переважна більшість яких стосуються житлово-комунальної сфери) та примітки з двох пунктів: перший – «документ» складено у двох екземплярах; та другий – «соціальні зобов’язання діють з моменту обрання Ступака Івана Івановича депутатом й до закінчення строку його повноважень». «Соціальні зобов’язання» підписані Іваном Ступаком.

© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org