Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Петров Вадим Григорович

Петров Вадим Григорович

Петров Вадим Григорович

Одномандатний виборчий округ 28
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 11039 від 13.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 479 від 17.08.2012
Відомості про кандидата народився 25 липня 1988 року в місті Новомосковськ Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, економічний консультант, кризис-менеджер, ТОВ "ТЕХНОКРЕДО", безпартійний, проживає в місті Новомосковськ Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

 

Передвиборна програма

кандидата у народні депутати України на виборах народних депутатів України 28 жовтня 2012 року в одномандатному виборчому окрузі № 28.

ПЕТРОВА ВАДИМА ГРИГОРОВИЧА

Головне завдання народного депутата України, якого обрано до вищого законодавчого органу країни по одномандатному (мажоритарному) округу – відстоювання інтересів своїх виборців, захист їх прав.

Тому в разі, якщо виборці округу № 28 висловлювати мені довіру і оберуть депутатом Верховної Ради України, спрямую всі зусилля перш за все на вирішення нагальних проблем округу, його мешканців, а саме:

реалізацію конституційного права людини на працю та своєчасне отримання заробітної плати, поступове вирішення питання зайнятості населення шляхом створення нових підприємств;

поліпшення якості медичного обслуговування та матеріальної бази лікарень, поліклінік;

створення та впровадження в життя районних програм підтримки материнства і дитинства, молоді, інвалідів, ветеранів, багатодітних сімей, залучення на виконання таких програм бюджетних та позабюджетних коштів;

відродження мережі підприємств, які переробляють сільськогосподарську продукцію, що гарантуватиме працівникам сільського господарства збут їх продукції;

надання пенсіонерам допомоги в оформленні державних актів на право володіння земельними паями;

благоустрій та розширення інфраструктури в окрузі;

вирішення екологічних питань в окрузі;

Завдання Верховної Ради України бачу в створенні системи законодавства, яка сприятиме розвитку людини, даватиме змогу реалізувати всі права, визначені конституцією України, надійно захищатиме ті верстви населення, які потребують соціальної допомоги.

Народний депутат в своїх рішеннях завжди повинен спиратися на думку виборців, якомога швидше реагувати на їх звернення. У разі обрання буду тісно співпрацювати з органами місцевого самоврядування задля вирішення життєвих питань моїх виборців. Зроблю все від мене залежне, щоб в їх будинках завжди були тепло і світло, щоб мої земляки мали роботу, своєчасно отримували заробітну плату, пенсії, субсидії і були впевнені у завтрашньому дні, у майбутньому своїх дітей.

Шановні виборці! Ви знаєте, що я завжди виконую все, що обіцяю.

Це моя життєва позиція, яку я займав і займатиму надалі.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org