Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Плеханов Дмитро Олександрович

Плеханов Дмитро Олександрович

Плеханов Дмитро Олександрович
Одномандатний виборчий округ 39
Висування ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-21621 від 24.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1229 від 27.09.2014
Відомості про кандидата народився 31 березня 1967 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, завідуючий кафедрою державної служби, Інститут державного управління Чорноморського державного університету імені Петра Могили, член ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

ПЛЕХАНОВ ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

КАНДИДАТА В ДЕПУТАТИ  ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

ВІД  ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА» ПО ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ № 39

Я - українець і за народженням, і за переконанням, тому мені дуже болить те, що нині відбувається в моїй рідній Україні! У цьому є частка відповідальності кожного з нас. І ми не зможемо змінити Україну, якщо не змінимося самі. 

Моя мета усіма силами відстоювати політичну та соціальну справедливість в ім'я добробуту громадян незалежної України.

Я хочу, щоби ми жили по-новому: вільно, безбідно, чесно, безпечно. Для цього я докладу всіх своїх знань, вмінь та сил.

Будучи фахівцем з питань державного управління та економіки, я в першу чергу буду пропонувати проекти законів направлені на:

завершення земельної реформи, яка надасть можливість реалізації громадянами України свого конституційного права на розпорядження власним майном з урахуванням забезпечення продовольчої безпеки України;

прийняття  закону про торгівлю, в якому буде передбачено чітку взаємодію виробника та споживача, та забезпечення паритету цін на продукцію сільського господарства і промисловості,

будівництво великих овочесховищ і зерносховищ, що дасть змогу забезпечити цілорічний доступ української продукції на світові ринки;

розгортання будівництва на селі соціальної інфраструктури;

затвердження системи спрощеного оподаткування для малого та середнього бізнесу,та існування справедливого єдиного податку для села. Аграрна галузь мусить стати точкою прориву для української економіки.

Наполягатиму на ухваленні законів, які забезпечать:

подальше вдосконалення відновленої парламентсько-президентської форми правління і повне перезавантаження влади. До органів місцевої влади, які втратили довіру людей, мають бути проведені дочасні вибори;

громади на місцях повинні отримати більше прав і грошей на реалізацію повноважень;

виконавча влада в областях належатиме не призначеним згори «губернаторам», а виконкомам, обраним людьми.

встановлення державно-громадського контролю за тарифами на послуги комунального господарства, транспорту, інформаційного забезпечення, тепло - та енергопостачання, воду, забезпечення енергетичної незалежності, диверсифікація поставок газу, зниження споживання електроенергії.

В Україні мають бути головними  принципи правової держави та справедливості. Ці принципи вимагають наявності прозорої і несуперечливої законодавчої бази, доступного, справедливого, неупередженого та змагального судочинства.

Пріоритетними завданнями на цьому шляху сьогодні є:

- антикорупційна люстрація судових, правоохоронних, податкових і митних органів;

- встановлення публічного контролю за призначенням та діяльністю суддів.

Ми, українці, прагнемо бути вільними. Найефективніший захист від зовнішньої агресії – об’єднання народу в боротьбі проти окупантів. Пріоритетом мають бути  політична та дипломатична боротьба за збереження територіальної цілісності України.

Україна сама мусить забезпечити свою оборону. Необхідне істотне збільшення витрат на відновлення і модернізацію Збройних сил, від яких залежить захист від зовнішньої агресії. Історія вчить: «Хто не хоче годувати свою армію, той годує чужу».

Я прихильник не жорстокого порядку, я прихильник того, щоб кожен громадянин користувався своїми правами і чітко виконував свої  громадянські обов’язки. Але всі ми повинні спрямувати свої зусилля на єдину мету  – процвітання, добробут і зміцнення  рідної України.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org