Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » По області зафіксовані випадки реєстрації клонів

По області зафіксовані випадки реєстрації клонів

По області зафіксовані випадки реєстрації клонів

Створення клонів на виборах технологія не нова. Схоже і цього разу учасники перегонів вирішили ускладнити задачу для виборців та поповнити бюлетені іменами двійників.

Територіальні виборчі комісії м. Павлограда і м. Тернівки прийняли на реєстрацію документи від ПП «Відродження України», назва якої дуже схожа з ПП «Відродження».

Криворізька міська територіальна виборча комісія, також зареєструвала Всеукраїнське об’єднання «Відродження України», першим у списку якої є Караманіц Сергій. Слід зазначити, що кандидатом на посаду мера у Кривому Розі є Костянтин Караманіц (Партія «Відродження»). У штабі переконані, що це махінації конкурентів і цей факт значною мірою вплине на кількість голосів К. Караманіца.

Відповідно до ч 2 ст 43 ЗУ «Про місцеві вибори»: подання до територіальної виборчої комісії документів для реєстрації кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сілького, селищного, міського голови закінчується за двадцять чотири дня до дня голосування, тобто до 30 вересня 2015 року включно.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org