Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Політична антиреклама по-криворізьки: перші білборди вже зіпсовано

Політична антиреклама по-криворізьки: перші білборди вже зіпсовано

Політична антиреклама по-криворізьки: перші білборди вже зіпсовано

Щойно в Кривому Розі з’явилась зовнішня реклама партій на білбордах, її було пошкоджено фарбою. Під «санкції» вандалів потрапили зображення з Петром Порошенком «Дякую за довіру!» та Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». Неушкодженими лишились білборди партій Сергія Тігіпка «Сильна Україна», Анатолія Гриценка «Громадянська позиція», ВО «Свобода» та Блоку лівих сил.

Тією ж фарбою в Кривому Розі облито електроопори, огорожі мостів та  стела «Кривий Ріг» на в’їзді в місто з раніше нанесеною жовто-блакитною символікою. Декілька днів тому також невідомими було спалено графіті «Небесна Сотня», що на 95-му кварталі.

Відповідно до п.24 статті 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України» перешкоджання здійсненню права на проведення передвиборної агітації, а також порушення встановленого законом порядку проведення такої агітації тягнуть за собою відповідальність, встановлену законами України.

 © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org