Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Пораненого бійця АТО Артема Кравченко, ЦВК зареєструвала в кандидати з лікарні

Пораненого бійця АТО Артема Кравченко, ЦВК зареєструвала в кандидати з лікарні

Пораненого бійця АТО Артема Кравченко, ЦВК зареєструвала в кандидати з лікарні

Через значні поранення кандидат не зміг подати документи у ЦВК особисто, тому подання зробив з військового госпіталю.

24 вересня представники ЦВК прийняли документи у пораненого в зоні АТО бійця батальйону «Дніпро-1» Артема Кравченко. Через серйозні поранення нині зареєстрований кандидат не міг особисто з’явитися у ЦВК, тому документи подавав з міської лікарні №2 у Дніпропетровську.

29 вересня ЦВК зареєструвала А.Кравченко кандидатом у народні депутати України во виборчому округу № 34 (Центр: селище міського типу Царичанка. Включає: міста Вільногірськ, Жовті Води, Верхньодніпровський, П’ятихатський, Царичанський райони). Подані документи повністю відповідають вимогам про вибори, також додані довідки, які свідчать, що А. Кравченко не міг з’явитися у ЦВК особисто за станом здоров’я. Це перший випадок, коли кандидат не зміг з’явитися в ЦВК і був зареєстрований.  

Раніше А. Кравченко не балотувався. Під час нинішніх виборів до Верховної Ради України іде самовисуванцем. У 2012-2013 рр. був помічником народного депутата Андрія Міщенко, обраного у 2012 році від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

Зараз кандидат активно готується до агітаційної кампанії. «Проводити зустрічі з виборцями не зможу, адже ще буду знаходитись на лікуванні. Плануємо розповсюджувати містом агітаційні листівки, першу вже здали в друк» - зауважив А. Кравченко.

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org