Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Поворознюк Ігор Іванович

Поворознюк Ігор Іванович

Поворознюк Ігор Іванович

Одномандатний виборчий округ 32
Партія, що висунула Соціалістична партія України
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 10739 від 13.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 471 від 17.08.2012
Відомості про кандидата народився 7 грудня 1969 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник генерального директора, ТОВ "Інкорпорація", член Соціалістичної партії України, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Соціалістична партія України.

 

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

 кандидата в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 32

ПОВОРОЗНЮКА ІГОРЯ ІВАНОВИЧА

Шановні виборці!

Нинішня Верховна Рада не вирішила жодної з найважливіших проблем України. Більше того, прийняла цілий ряд законів, які вкрай ускладнили і без того важке соціальне становище простих людей.

Підвищення пенсійного віку, відміна дії законів про соціальний захист дітей війни, чорнобильців, афганців та інших категорій громадян, розгул корупції і хабарництва, беззаконня й авторитаризм – ось реалії сьогодення. Це підтверджує абсурдність позачергових виборів 2007 року, влаштованих олігархами та їх поплічниками з метою витіснення соціалістів з парламенту.

Зусиллями Партії регіонів, КПУ і Блоку Литвина Верховну Раду перетворено у прислужницю олігархічного капіталу.

Як представник Соціалістичної партії України, я переконаний, що єдиним виходом із цієї ситуації є шлях розбудови суспільного ладу, перевіреного практикою цивілізованих європейських держав, заснованого на принципах Свободи, Справедливості та Солідарності - демократичного соціалізму.

У разі обрання до Верховної Ради зобов’язуюся тримати постійний зв’язок з виборцями, вживати заходів для вирішення проблем людей, а також територіальних громад округу. Організую надання безоплатної юридичної допомоги з метою захисту прав виборців.

Будь-які рішення, що стосуються інтересів людини, мають прийматися у відповідності з законодавством, а не за принципом «закон, як дишло: в кого більше грошей, той і правий». Перед законом всі мають бути рівні!

Вважаю за необхідне добитися заборони закриття шкіл, лікарень, дитсадків у сільській місцевості. Подібна «оптимізація» – це шлях для знищення села. Ініціюватиму перегляд організації медичного обслуговування, особливо в сільській місцевості, розробку і реалізацію державної програми будівництва та ремонту доріг, розвитку транспортного сполучення у сільській місцевості. Відродимо село – відродимо Україну!  

Зобов’язуюся працювати у складі фракції СПУ.

Виходячи з Програми СПУ та проголошеного Маніфесту «До суспільства соціальної справедливості!», ми - соціалісти, ставимо за мету такі завдання:

1. Владу - мільйонам, а не мільйонерам!

Відновимо парламентсько-президентську республіку.

Ліквідуємо районні державні адміністрації, передавши їхні функції радам та їх виконкомам.

Запровадимо вибори за відкритими партійними списками.

Законодавчо забезпечимо виборність суддів.

2. Повернемо народу національні багатства, забезпечимо їх збереження та раціональне використання!

3. Створимо умови для розвитку економіки і підприємництва!

4. Не допустимо перетворення української землі на товар – предмет спекуляції!

Запровадимо державну підтримку сільського виробника. Реалізуємо законопроекти, які забезпечать контроль громад і держави над земельним фондом - територією України.

Запровадимо держзамовлення на сільгосппродукцію. Українські громадяни повинні мати найякісніші продукти за доступними цінами. Україна має стати ключовим гравцем у вирішенні світової продовольчої проблеми!

5. Ліквідуємо кримінальний капіталізм, знищимо корупцію!

6. Якість життя і добробут людей – на достойний рівень!

7. Соціальна справедливість – передусім!

Закони про соціальний захист мають виконуватися безумовно і повністю!

Відмінимо рішення, котрі призупинили дію законів про соціальний захист дітей війни, чорнобильців та інших категорій громадян.

Збільшимо соціальну допомогу тим, хто її потребує.

Повернемо пенсійний вік: для жінок – 55, для чоловіків - 60 років. Максимальна пенсія не буде перевищувати мінімальну більше ніж у 7 разів.

Шановні виборці!

Зробіть правильний вибір! Голосуйте за себе – за представників Соціалістичної партії України!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org