Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Позов щодо піару за державний рахунок залишився незадоволеним

Позов щодо піару за державний рахунок залишився незадоволеним

Позов щодо піару за державний рахунок залишився незадоволеним

Позов у справі використання бюджетного адмінресурсу при проведені виборчої кампанії кандидата в народні депутати Юрія Любоненка (Партія регіонів) не був задоволений.

28 вересня 2012 під час чергового судового засідання у Дзержинському районному суді м. Кривого Рога з головуючим суддею Сільченко В.Є. вирішено у позові представників громадської організації «Рух «Справедливий Кривбас» (В.П. Романова, В.В. Данилова, С.Ю. Козякової і І.Л. Туровської) відмовити. Позовна заява складена на підставі факту використання державної власності кандидатом в одномандатному виборчому окрузі № 32 Ю.В. Любоненком.

Позов був адресований Юрію Любоненку, дирекції УДППЗ «Укрпошта», Криворізького Почтамп-Центра поштового зв'язку № 2 Дніпропертовської дирекції Державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта», Державному підприємству поштового зв'язку «Укрпошта» щодо протиправних дій Любоненка Ю.В., генерального директора ТОВ «Нара», Дніпропертовської дирекції УДППЗ «Укрпошта», Криворізького Почтамп-Центра поштового зв'язку № 2 Дніпропертовської дирекції Державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта», Державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта» при роздачі державної власності (тюнери) громадянам Довгинцівського району 12 липня 2012 року.

Нагадаємо, кандидат-мажоритарник від Партії регіонів Юрій Любоненко і голова Довгинцівського райради І.В. Колесник 12 липня 2012 в приміщенні райвиконкому вручали громадянам пільгових категорій тюнери – пристрої для прийому сигналу цифрового телебачення. Згідно постанови Кабінету Міністрів від 21 березня 2012 року, видача тюнерів громадянам має відбуватись на підставі їх особистих заяв співробітниками підприємств «Укрпошти» за адресою проживання громадян. Крім того, не дивлячись на те, що ці пристрої придбані за бюджетні кошти, пакування їх оздоблено фірмовими наклейками Партії регіонів.

Юрист відповідача Н.В. Ялімова вважає позовні вимоги не підготовленими. Позивачами були поставлені наступні питання: Хто запросив Юрія Любоненка для роздачі тюнерів? Хто наклеїв логотипи Партії регіонів на пакування? Хто доставив посилки з тюнерами в стіни виконкому, хто був ініціатором цього? З якого поштового відділення надані посилки? Юрист Ялімова відповіла, що не знає відповідей на поставлені питання, та додала про їх недоцільність. Проте факт роздачі тюнерів Н.В. Ялімова не заперечує.

© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org