Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Прихована агітація за кандидата Якова Безбаха

Прихована агітація за кандидата Якова Безбаха

Прихована агітація за кандидата Якова Безбаха

24 вересня дніпропетровський "11 канал" у вечірньому випуску новин подав інформацію про кандидата в народні депутати, яку можна охарактеризувати як приховану агітацію.

О 19:05 в випуску новин другим сюжетом було подано інформацію про допомогуЯкова Безбаха потерпілим від негоди. В сюжеті декілька разів пролунало ім'я кандидата, а також пряма мова працівниці закладу дошкільної освіти зі словами подяки представникам Я. Безбаха за допомогу. Сюжет не був відокремлений від інших, були відсутні будь-які позначки, які б свідчили про його належність до передвиборчої агітації.

Яків Безбах зареєстрований ЦВК кандидатом в народні депутати по одномандатному виборчому округу №24. Нині член фракції "Партії регіонів", у 2012 році обирався по тому ж округу. До обрання у Верховну Раду Яків Безбах працював на різних посадах в "Інтерпайп НТЗ", яке належить Віктору Пінчуку. "11 канал" журналісти також пов'язують з Віктором Пінчуком.

Згідно із частиною 1 статті 68 Закону України «Про вибори народних депутатів України», передвиборна агітація - це здійснення будь-якої діяльності з метою спонукання виборців голосувати за або не голосувати за певного кандидата у депутати або партію - суб'єкта виборчого процесу. Передвиборна агітація може здійснюватися в будь-яких формах і будь-якими засобами, що не суперечать Конституції України та законам України. Згідно з частиною 17 статті 74 цього ж закону, усі матеріали передвиборної агітації повинні бути відокремленими від інших матеріалів і означені як такі.

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org