Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Примусова зустріч Добкіна з працівниками комунальних підприємств Дніпропетровщини

Примусова зустріч Добкіна з працівниками комунальних підприємств Дніпропетровщини

Примусова зустріч Добкіна з працівниками комунальних підприємств Дніпропетровщини

14 травня у Дніпродзержинську в приміщені театру ім. Лесі Українки були  зібрані працівники комунальних служб, зокрема працівники Міськводоканалу та підприємства «Трамвай» для зустрічі примусового характеру з кандидатом у Президенти Михайлом Добкіним.

Зустріч з кандидатом, на яку зігнали працівників Міськводоканалу та інших комунальників, повинна була початися о 17:00. Комунальники зібралися і чекали Добкіна вже з 15:00. Всіх присутніх на вході до театру примушували ставити підпис для реєстрації. Дозвіл на залучення працівників дав керівник Міськводоканалу А. Хітров. Також були задіяні працівники комунального підприємства «Трамвай» за наказом керівника підприємства В. Дідура.

Один з працівників комунального підприємства Генсицький С.В. написав жалобу на ім'я керівника обласного оперативного штабу по проведенню чесних виборів Б.А. Філатова. У листі працівник попросив керівника штабу надати правову оцінку цим подіям та розповів про тиск адмінресурсу. За його словами зустріч організував мер міста С.Сафронов та народний депутат від Партії регіонів О.Гузенко. 

Однак, зустріч з Добкіним так і не відбулася, за яких причин - невідомо. Але, о 16.00 на сцену вийшов Народний депутат від Партії Регіонів О. Гузенко і заявив, що з метою запобігання конфлікту і кровопролиття, візит кандидата був відкладений.

Як стало відомо спостерігачам опори, дійсно, напоготові були близько 300 чоловік з числа автомайдановців, правого сектору і свободовців, які були озброєні кийками і готові до рішучіх дій. Тому Добкін поїхав одразу до Дніпропетровська і там дав інтерв'ю на місцевом каналі.

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org