Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Про програми держстимулювання модернізації житлових будинків дізнались мешканці Кривого Рогу

Про програми держстимулювання модернізації житлових будинків дізнались мешканці Кривого Рогу

Про програми держстимулювання модернізації житлових будинків дізнались мешканці Кривого Рогу

Чим ближче осінь, тим глобальнішим та актуальнішим стає питання енергетичної безпеки як для підприємств-постачальників ресурсів, так і пересічних громадян. Поряд з сучасними проблемами енергокомпаній з приводу забезпечення населення своїми послугами і товаром, існує ще проблема усвідомлення споживачами необхідності на особистому рівні зменшити кількість енерговитрат.

Чи необізнаність, чи ментальність, але мешканці багатоповерхівок мало знають і мало застосовують методи енергозаощадження у своїх оселях. Не виключення у цьому й жителі Кривого Рогу, які прагнуть зберегти свої кошти, але при цьому, на жаль, не достатньо звертають увагу на економію ресурсів, за які вони сплачують.

З метою проінформувати населення щодо принципів енергоощадливості та допомогти впровадити у життя прості, але вкрай необхідні механізми ресурсозбереження, активісти Громадянської мережі ОПОРА провели у Кривому Розі вуличну акцію «Збережи тепло у своїй оселі».

В околицях вулиці Лермонтова представники ОПОРИ розповсюджували серед мешканців довколишніх багатоповерхівок буклети та інформаційні листівки з порадами щодо способів економії тепла, води, газу та електроенергії в побуті. Зацікавленим перехожим волонтери розповідали про державну програми стимулювання термомодернізації житлових будинків, а також консультували громадян у питанні доцільності створення ОСББ і отримання завдяки цьому бюджетних компенсацій для проведення ремонту будівлі із використанням енергозберігаючих технологій.

«Ми розказували городянам про звичайні способи економії ресурсів, на які вони просто не звертають увагу, не розуміючи доцільності їх використання. Мешканці з подивом дізнавались про відсотки економії електроенергії під час заміни звичайних лампочок на LED-лампи, про встановлення датчиків руху, просте та своєчасне відключення електроприладів», – коментує місцевий координатор житлово-комунальних програм Громадянської мережі ОПОРА Вадим Головченко.

«Для комфортного життя взимку мешканці Кривого Рогу потребують як ресурсозабезпечення, так і інформаційної обізнаності в питаннях побутової енергетики», – додав експерт.

Вулична акція «Збережи тепло у своїй оселі» у Кривому Розі проходила за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні». © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org