Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Про збереження енергоресурсів розказали павлоградцям представники ОПОРИ

Про збереження енергоресурсів розказали павлоградцям представники ОПОРИ

Про збереження енергоресурсів розказали павлоградцям представники ОПОРИ

Літня пора завершується. Опалювальний сезон вже не за горами. Проблема необізнаності населення у питаннях енергоефективності житлових будинків залишається не вирішеною. Тому активісти Громадянської мережі ОПОРА продовжують проводити просвітницькі роботи у цій сфері серед населення.

Так, 9 серпня у центрі Павлограда відбувалася вулична акція «Збережи енергію в оселі». Представники ОПОРИ роздавали буклети та листівки з порадами стосовно способів економії енергоресурсів і збереження тепла у власних квартирах. Крім цього, активісти консультували всіх зацікавлених громадян з приводу організації співмешканців будинку заради проведення сумісних енергоефективних заходів в будівлі.

«Розповсюджуючи інформаційні постери, ми акцентували увагу мешканців багатоповерхівок на тому, що саме від їхньої свідомої активності та бережливості залежить комфорт їхнього життя узимку. А скориставшись нашими порадами вони ще й зможуть зекономити сімейний бюджет на оплаті комуналки», – повідомив, місцевий координатор житлово-комунальних програм Вадим Головченко.

 

 

За коментарями звертайтесь:

місцевий координатор житлово-комунальних програм

Громадянської мережі ОПОРА

Вадим Головченко

тел: +38 067 850 65 92

 © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org