Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Профсоюз комбінату дав установку голосувати за Тігіпка

Профсоюз комбінату дав установку голосувати за Тігіпка

Профсоюз комбінату дав установку голосувати за Тігіпка

20 травня спостерігачі ОПОРИ отримали інформацію про те, що на Криворізькому металургійному комбінаті робітникам дали установку голосувати на виборах за Тігіпко. Джерелом інформації став працівник комбінату, який залишив повідомлення на нашому сайті.

Поспілкувавшись з ним стало відомо, що людей було зібрано в робочий час. Ініціатори зустрічі представники профсоюзу комбінату на чолі з головою Юрієм Бобченком (депутат міськради від Партії регіонів). Працівник підприємства побажав залишитись анонімним, побоюючись втратити роботу. У розмові він наголосив, що це була не агітація за кандидата, а наполеглива настанова віддати свої голоси саме за Тігіпка.

Нагадаємо, що Криворізький Металургійний Комбінат — найбільше підприємство гірничо-металургійного комплексу України, яке до 2005 року належало«Інвестиційно-металургійний союзу» (засновники Ренат Ахметов і Віктор Пінчук), а згодом було продано і увійшло до складу компанії «МітталСтілл» (засновник Лакшмі Міттал).

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org