Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Програма Перед вибором від 4 травня 2014 року

Програма Перед вибором від 4 травня 2014 року

Програма Перед вибором від 4 травня 2014 року

Проект Громадянської мережі ОПОРА та Громадського телебачення "Перед вибором" покликаний повідомити про перебіг президентської кампанії та допомогти громадянам стати освіченими виборцями. У цьому випуску - підтвердження перших порушень виборчої кампанії, бліц-опитування Олега Тягнибока та Вадима Рабіновича,  про агітацію "за і "проти", "портрети кандидатів" Порошенка, Рабіновича, Саранова і Симоненка, міжнародний досвід фінансування партій, а також досвід спостерігача Надії Вірної на виборах у Чернівцях.  

У п'ятому випуску програми "Перед вибором" ви дізнаєтеся про: 

- Перші порушення виборчої кампанії - Тимошенко на полігоні, Порошенко у Білій Церкві. 

- "Портрет кандидата": декларації, програми, факти з біографії претендентів на президентське крісло (Петра Порошенка, Вадима Рабіновича, Володимира Саранова, Петра Симоненка). 

- "Є питання": від політики до музичних уподобань. У бліц-опитуванні беруть участь Олег Тягнибок та Вадим Рабінович. 

- "Виборча механіка": законна агітація - "За" і "Проти". Хто платить за піар кандидатів у Президенти? Міжнародний досвід фінансування політиків. 

- Пригоди спостерігачів на виборах: Надія Вірна про докази підкупу виборців Партією Регіонів у Чернівцях.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org