Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Прокудін Олександр Геннадійович

Прокудін Олександр Геннадійович

Прокудін Олександр Геннадійович
Одномандатний виборчий округ 29
Висування Українська партія "Зелена планета"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-22712 від 25.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1264 від 28.09.2014
Відомості про кандидата народився 19 жовтня 1962 року в місті Алма-Ата, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – Українська партія "Зелена планета".

Передвиборна Програма

кандидата у народні депутата Верховної Ради України по 29 виборчому округу Прокудіна Олександра Геннадійовича.

ВИБІР Є МІЖ СВОЄЮ СОВІСТЮ ТА «ГРЕЧКОЮ»!

Згадайте, як депутати під покровом ночі змінюють пенсійне законодавство та долю кожного громадянина, погіршують матеріальне становище, віддають території, вирішують питання мови.

Вважаю, «праця» проти суспільства–не потрібна, такі «правники» повинні назавжди піти в небуття.

Чи зможе захистити інваліда, пенсіонера, військового, чорнобильця, ветерана війни, учасника АТО, особа, яка не має цих статусів, не є фахівцем в області права та на своїй шкірі не випробувала всі зміни законодавства? Впевнено відповім: «Ні!»

Я, маю ці статуси, не один рік захищаю права простих громадян від свавілля держави та пройшов всю її пекельну машину та Європейський Суд з прав людини!

Потрібні юристи, які довели своєю правозахисною діяльністю незгідність з злочинним режимом та їх «законотворчою» діяльністю, які розуміють, що законодавство є непорушними та обов’язковим для виконання, які будуть захищати права простих громадян від свавілля держави, які кропіткою працею з обговоренням, враховуючи думку фахівців, суспільства, а не її жменьки, дотримуючись норм права та всіх встановлених процедур не під покровом ночі, а в робочий час будуть приймати закони, за які будуть нести відповідальність!

Такий юрист є і він просить Вас уважно прочитати цей текст та прийняти виважене нелегке рішення!

Я, зможу домогтися відміни протиправних законів!

Випробування військовою службою, бойовий не на словах досвід в Афганістані, участь в ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших катастрофах, навчання в вищому військовому та вищому юридичному закладах на бюджетній основі та дванадцятирічний судовий досвід без програної справи, дає мені право сподіватись на вирішення поставлених задач в найкоротші строки!

Я, маю в собі сили, надію на допомогу Бога, який весь час мені допомагає в вирішенні складних питань!

Я, не вмію від свого імені за рахунок держави накривати столи, за дорученням видавати нагороди та грамоти, роздавати гречку та інші продовольчі набори з метою підкупу виборців.

Але в мене є бажання відновити справедливість!

Моя життєва формула–це формула Справедливості, де Справедливість дорівнює свободу плюс Рівність! Кожна складова цієї формули вистраждана і не може бути змінена або викинута–тільки в цілому ця формула визначає правову демократичну європейську державу, де права кожного її члена захищені.

Невловимі привиди в людських обличчях вже більше 20 років панують в стінах Ради, з’являються тільки перед та під час виборів, та зникають в невідомому напрямку для того, щоб пити кров народу!

Шановні робітники, безробітні, пенсіонери, чорнобильці, ветерани війни, підприємці, молодь, перед тим, як ставити галочку напроти кандидата від влади, згадайте: «покращення життя – вже сьогодні», гречку, пенсійні реформи, закриття шкіл, лікарень, європейський рівень заробітної плати, соціальний захист, умови праці, нещасні випадки на виробництві, санаторії, лікарняні, нові робочі місця та свої сім’ї, черги, нерви, судові тяганини, виконавчу службу та припинення виплат по виграним судам, отримання ліків, виплати дітям, хворим, встановлення групи інвалідності та компенсації померлим, довідки на підтвердження смерті з захворюванням та інші гарантії держави, які були вкрадені, обіцянки уряду, податковий кодекс, довідки АТО.

 Не дай себе в котрий раз ошукати та загнати в феодальне рабство!

Я ЗОБОВ’ЯЗУЮСЬ ДОТРИМУВАТИ КОЖНОГО СЛОВА СВОЄЇ ПРОГРАМИ ТА СВОЇМИ ДІЯМИ НАБЛИЖАТИ СУСПІЛЬСТВО ДО ПРАВОВОГО ПРИСЛУХАТИСЬ ДО ДУМКИ ВИБОРЦЯ ОСОБИСТО ГОЛОСУВАТИ СВОЄЮ КАРТКОЮ!

ПОВАЖАТИ ОСНОВНІ ПРАВА ТА СВОБОДИ ЛЮДИНИ І ГРОМАДЯНИНА!

ВСІ СВОЇ СИЛИ ТА ЗНАННЯ ДОКЛАДУ ДО ЗУПИНЕННЯ КРОВОПРОЛИТНОЇ ВІЙНИ ДЕ ГИНУТЬ НАШІ МОЛОДІ ГЕРОЇ.

ВІРЮ В НЕЗАЛЕЖНУ СОБОРНУ УКРАЇНУ ТА ГЕРОЇЧНИЙ НАРОД!

СЛАВА УКРАЇНІ!

 © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org