Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Проміжні вибори до облради 2013

Проміжні вибори до облради 2013

Проміжні вибори до облради 2013

Десятеро новачків з’являться в обласній раді. Такий подарунок за 5 млн. грн. принесли виборцям Дніпропетровської області вибори до Верховної ради України.

Нещодавно пройшли вибори до Верховної ради України. В них брали участь і представники обласної влади, зокрема, депутати Дніпропетровської обласної ради. Деяким з них вдалося перемогти, і вони змушені тепер облишити місця в обласному парламенті, отримавши натомість місця в парламенті республіканському. Вимушеними «перебіжчиками» стали Юрій Любоненко, Артур Мартовицький, Віктор Бутківський, Ігор Циркін та Олександр Момот. Ще одне місце в облраді звільнилося через смерть депутата Анатолія Скорука.

Названі особи обиралися в одномандатних мажоритарних виборчих округах, і зайняти їхні місця можуть лише ті кандидати, котрі переможуть на проміжних виборах у цих округах.

Ще одна частина депутатських місць в облраді оновилася «автоматично», тобто без виборів. Четверо новачків вже отримали депутатські мандати в порядку черговості у партійних списках Партії регіонів – Ігор Режець, Сергій Щербаченко та Андрій Муксимов, та «Сильної України» - Олег Бушук.

Отже, виборці Дніпропетровської області матимуть можливість проголосувати за кандидатів в одномандатних виборчих округах №2 (м.Дніпропетровськ), № 4 (м.Кривий Ріг), № 23 (м. Синельникове), № 26 (м. Тернівка), № 32 (Верхньодніпровський район), № 63 (Томаківський район) 3 березня 2013 року. Дату виборів своїм рішенням визначила Дніпропетровська обласна виборча комісія на останньому засіданні 04 січня 2013 року. Відповідно до Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», початок виборчої кампанії обласна виборча комісія оголосила на 12 січня 2013 року.

Про свою активну участь у проміжних виборах вже заявила депутат облради опозиціонерка Вікторія Шилова, котра після поразки на виборах до Верховної Ради вступила до Соціалістичної партії України: http://www.litsa.com.ua/articles/3695/viktoriya-shilova-v-oblsovete-moi-soyuzniki--kommunisty-na-ulitse--svobodovtsy.htm

Коштуватимуть наступні вибори 5 200 000 грн. Саме таку суму виділено обласною радою в рамках бюджету Дніпропетровської області на 2013 рік 21 грудня 2012 року на сесії Днепропетровскої обласної ради.

Всього в Дніпропетровській обласній раді 140 депутатських місць. Половина депутатів обирається за партійними списками, а інша половина – в мажоритарних округах. Останні вибори до обласної ради відбулися 31 грудня 2010 року.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org