Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Пронькін Володимир Леонідович

Пронькін Володимир Леонідович

Пронькін Володимир Леонідович
Одномандатний виборчий округ 33
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-21481 від 24.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1293 від 28.09.2014
Відомості про кандидата народився 3 сiчня 1954 року в місті Південно-Сахалінськ Сахалінської області, Росія, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, МПП "Комплекс-97", безпартійний, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

Виборча програма кандидата в депутати  до Верховної ради України

по одномандатному виборчому округу № 33 

Пронькіна Володимира Леонідовича

Влада - перш за все відповідальність! Якщо я Вам  надам  обіцянку, що завтра зранку засяє сонечко та все буде гаразд – буду  брехуном, як ті, що сидять зараз у Верховній Раді.         

Шановні земляки! Україна знаходиться у найтяжчому стані, то подивимось правді у вічі: криза, залишки виробництв, підірвана економіка, коштів не вистачає на виплату пенсій, наука ледь-ледь жива, про медицину краще промовчати, інтелігенція працює на ентузіазмі, а “ворог не на порозі стоїть  хати, а з двох  боків  зайняв вже дві кімнати ” - Крим та Донбас.

Головним  питанням №1 моєї програми  є  безпека  громадян та  обороноздатність. Для цього у місті буде відкрито ряд виробництв новітніх технологій з виготовлення  комплектуючих  для  зброї,  бронежилетів, касок,  захисної  амуніції  для постачання  в зону бойових дій. 

Питання №2 - виборна система та управління “знизу”. Закликаю Вас не повторювати помилки, що привели до існуючої дійсності та: ”Будьте обережними у своєму виборі сьогодні - не вчиняйте злочин проти себе та своїх дітей, бо розплата за це може прийти завтра”.  В управлінні Державою повинен знаходитись “не кум, сват, брат, або син-депутат, якщо  батько - президент”, а позапартійний  громадянин, який розуміє, що треба робити. Захист Держави та допомога людям - не пуста політична балаканина, а реальне діло та відповідальність. Я категорично проти застарілої системи виборів від політичних партій та виступаю тільки за підконтрольну громаді систему - мажоритарну, бо  громадські організації  і  народ - це одне  ціле. 

Питання №3 - повне знищення корупції. Присікати ці прояви повинен кожен громадянин, тому у місті я негайно створю за новою системою громадський комітет боротьби з корупцією. 

Питання №4 - сфера екології,  виробництва  та робочих місць. До Верховної Ради буде наданий розроблений мною проект Закону “Про створення в межах Криворізького залізорудного басейну “ОКРУГУ КРИВБАС” особливого статусу з видобутку стратегічної сировини від переробки екологічно небезпечних техногенних відходів  для застосування в оборонній системі та народному господарстві, з відкриттям у місті підприємств з великою  кількістю  робочих місць.

Питання №5 - розвиток у місті  Аграрного  комплексу, харчування. Наша Україна – це велика аграрна Держава з кращою у світі родючою землею, яку ніколи у світі ми нікому не віддамо. У місті буде відкрито  Агропромисловий  комплекс з наданням робочих місць по виробництву сільгосптехніки та виготовленню за дешевими цінами продуктів харчування.  

Питання №6 - особливий контроль та сприяння у вирішенні питання щодо визнання бійців та цивільних осіб, які приймали участь у бойових діях на території АТО учасниками бойових дій. Розробити програму за участю родин бійців АТО  щодо отримання постійної гуманітарної допомоги. Особливу увагу приділяти сім’ям загиблих, інвалідам та воїнам “За проявлену Мужність та Відвагу”.      

Питання №7 - націоналізація комбіната “Криворіжсталь” (визнання договору купівлі-продажу “Арселор  Міталл Стіл-Кривий Ріг” не виконаним). Через  чисельні порушення виконання умов договору купівлі-продажу, підривом Держави, поширення екологічної катастрофи,   ігнорування закликів про вчинені порушення - я прийняв першочергові необхідні міри у поверненні народу комбінату “Криворіжсталь” та  ставлю це питання на обговорення виборців.   

Питання №8  - підтримка молодих сімей  відносно отримання  житла, місць у дитячих садках,  влаштування на роботу, допомога у започаткуванні власного бізнесу з податковими канікулами, студентам - додаткове влаштування на роботу та винести питання про підвищення стипендій.

Питання №9 - надання допомоги інвалідам, які проживають на території виборчого округу,  ветеранам ВВВ,  учасникам бойових дій АТО в отриманні засобів пересування та підвищення життєвого рівня за допомогою Криворізького благодійного екологічного фонду “Софія” (автомобілі з-за кордону за особисто розробленою програмою гуманітарної допомоги  та за тією ж програмою безкоштовного отримання ліків).  

Питання №10 - підтримка пенсіонерів, а саме - підвищення пенсій.   Відкрити:  клуб  пенсіонерів, благодійний санаторно-лікувальний заклад,  приймальну для пенсіонерів з безкоштовною  юридичною  допомогою.

Питання №11 -  підтримка  малого   та середнього  бізнесу. Встановити податкові канікули на початку їх створення при умові забезпечення підприємством понад 5 громадян робочими місцями; сприяти встановити пільги з оподаткування. © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org