Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Просянко Олександр Вікторович

Просянко Олександр Вікторович

Просянко Олександр Вікторович
Одномандатний виборчий округ 35
Висування ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ЗАСТУП"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-21978 від 24.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1307 від 29.09.2014
Відомості про кандидата народився 15 березня 1985 року в селі Червоногригорівка Нікопольського району Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, регіональний головний інженер, ТОВ "ПУАХ № 2", безпартійний, проживає в смт Червоногригорівка Нікопольського району Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ЗАСТУП".

Передвиборна програма

кандидата у народні депутати України

від Політичної Партії

«ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЗАСТУП»

по 35 одномандатному виборчому округу

Просянка Олександра Вікторовича

Я йду на вибори від Партії «ЗАСТУП» - єдиної політичної сили яка захищає інтереси всіх, хто живе і працює на землі.

Родюча українська земля – неоціненне національне багатство, основа економічного зростання країни та добробуту громадян. У селі мешкає третина Українського народу. Проте якість життя селян, темпи розвитку сільських територій є незадовільними. Українське село потребує невідкладних змін. Разом зі своїми побратимами від «ЗАСТУПу» я йду на вибори із розгорненою платформою аграрних реформ.

Пріоритети визначено.

Перше. Земля не продаватиметься як звичайний товар. Мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення має діяти доки не буде надійних гарантії для сільського трударя та його прав на землю. Український селянин буде із землею!

Друге. Я буду боротися за збереження спеціальних режимів оподаткування для сільгоспвиробників, скорочення кількості податків та зборів, спрощення їх адміністрування. Податкову систему з конфіскаційної буде перетворено на стимулюючу!

Третє. Аграрну галузь буде поступово переведено на інноваційний шлях розвитку. Для цього я буду підтримувати політику запровадження високих технологій в аграрне виробництво, розвиток освіти та науки, залучення інвестицій у виробництво продукції з високою доданою вартістю. Модернізоване агровиробництво стане підґрунтям модернізації країни!

Четверте. Буду сприяти розвитку малого, середнього та одноосібного підприємництва на селі. Для цього я наполягатиму на законодавчому наданні усім селянським господарствам статусу фермерських господарств, заохоченні усіх форм сільської кооперації, забезпеченні стабільності ринку сільгосппродукції. Україна матиме на селі потужний середній клас!

П’яте. Я стоятиме на сторожі продовольчої незалежності України, створювати умови для нарощування експорту сільськогосподарської продукції. На законодавчому рівні буду стимулювати стабільність ринку сільгосппродукції, біржову торгівлю, створення мережі оптових ринків, розвиток транспортної інфраструктури, вдосконалення механізмів страхування експорту. Україна годуватиме себе і стане годувальницею світу!

Шосте. Разом з партійцями я виступаю за децентралізацію влади як інструмент управління розвитком сільських територій. Як законотворець буду підтримувати конституційну та адміністративно-територіальну реформи, запроваджувати політику заохочення життя у селі. Модернізоване українське село стане комфортним місцем роботи та проживання селян!

Сьоме. Відбудову Донбасу вважаю стратегічним пріоритетом. Я виступаю за ухвалення Державної цільової програми відбудови Донбасу, зокрема, надання реальної допомоги постраждалим аграрним підприємствам. Ми відкриємо успішну перспективу українському Донбасу!

Я добре знаю проблеми, які турбують жителів мого виборчого округу. Беруся домогтися (допомогти, взяти участь, вирішити, добитися, захистити, здобути тощо):

В віддалених селах району вирішити питання централізованого постачання питної води;

Домогтися стрімкого розвитку соціальної сфери та інфраструктури села;

Приділити увагу питанню фізичному розвитку молоді та дозвіллю дошкільнят шляхом будівництва спортивних та ігрових майданчиків;

Взяти участь у вирішенні спірних земельних питань, таких як:

Кадастрова переоцінка земельних паїв;

Розірвання кабальних довгострокових договорів оренди паїв;

Сприяння розвитку та юридична допомога фермерам початківцям.

Як представник проукраїнської патріотичної політичної сили, зобов’язуюсь відстоювати національну єдність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Беру на себе відповідальність за реалізацію європейського вибору українців, захист демократичних цінностей, прав і свобод громадян.

Присягаюсь стояти на сторожі національних інтересів України.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org