Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Протасенко Роман Юрійович

Протасенко Роман Юрійович

Протасенко Роман Юрійович
Одномандатний виборчий округ 37
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-22392 від 25.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1335 від 29.09.2014
Відомості про кандидата народився 26 листопада 1984 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, менеджер з оренди, ТОВ "СК Петроліум", член Радикальної Партії Олега Ляшка, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборча програма

кандидата у народні депутати України

в одномандатному виборчому окрузі № 37

Протасенка Романа Юрійовича

Шановні земляки!

Я буду робити все, щоб Україна була сильною, могутньою і демократичною державою, щоб чесною і професійною була влада, щоб під мирним небом зростали наші діти.

Головним для мене як народного депутата буде: досягнення європейського життєвого рівня громадян заради процвітання України, вирішення всіх поточних проблем округу.

Мені добре відомі всі проблеми, з якими зіштовхуються мешканці округу і я впевнений, що більшість з них можна вирішити за три-п’ять років. Головне для цього - працювати безпосередньо на окрузі, щоденно спілкуватись із людьми та допомагати їм у вирішенні нагальних потреб.

У разі обрання до Верховної Ради зобов’язуюся тримати постійний зв’язок з виборцями, вживати заходів для вирішення проблем людей, а також територіальних громад округу.

В своїй майбутній роботі на посаді народного депутата я маю намір зосередитись на наступному:

Пропонувати і підтримувати такі законопроекти, які сприяють здійсненню курсу України на побудову соціальної держави зі стабільною економікою.

Робити все для покращення ситуації в сільському господарстві регіону для того, щоб мешканці села відчували гордість за своє життя.

Реанімувати місцеве самоврядування. 100% податку на доходи фізичних осіб, на землю та податку на нерухомість будуть залишатися на місцях.

Підтримати відродження кооперації на селі.

Спростити механізм для пільгового кредитування сільськогосподарських товаровиробників.

Добитися заборони закриття шкіл, лікарень, дитсадків усільській місцевості. Ініціюватиму перегляд організації медичного обслуговування.

Запровадити програму будівництва соціального житла для сільського населення. Кожен вчитель, лікар, працівник культури, соціальний працівник, який згідно із чинним законодавством потребує покращення житлових умов, отримає соціальне житло.

Втілити в життя програму будівництва об’єктів соціально-культурної інфраструктури на селі.

Підвищити рівень соціального забезпечення громадян. З огляду на зростання цін мінімальна заробітна платня та пенсія мають бути підвищені щонайменше в два рази.

Тільки отримавши вашу підтримку, я зможу втілити цю програму в життя. Майбутнє залежить від кожного з нас!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org